Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

Regulamin


Właścicielem sklepu internetowego Audiosfera.eu jest firma JANBRO Brodowski Jan, 78-331 Rąbino 9, NIP: 672-192-92-84, Regon: 320566633, zwany dalej sprzedającym.

Firmowe konto bankowe mBank: 75 1140 2004 0000 3902 5536 5525

 

Natomiast adres salonu sprzedaży to: Audiosfera.eu, ul. Piłsudskiego 17, 70-460 Szczecin i na ten adres kierować należy wszelkie korespondencje oraz ewentualne zwroty zakupionych towarów.

 

Dane te można zweryfikować w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG).

 

I. Składanie zamówienia

 1. Zamówienia można składać poprzez stronę internetową przez 24h/dobę 7 dni w tygodniu. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, zaznaczenie wybranej formy dostawy i płatności oraz przesłanie tak wypełnionego zamówienia z panela zakupów. Zamówienia można składać również telefonicznie lub mailowo.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów lub zmiany cen produktów bez wcześniejszego poinformowania klientów.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odrzucenia zamówienia w przypadku gdy, formularz zamówienia zostanie wypełniony błędnie, transakcja nie zostanie zautoryzowana w systemie płatniczym (w przypadku płatności kartą), kupujący nie przeleje wymaganej kwoty na konto sprzedającego we wskazanym terminie (w przypadku płatności przelewem) lub przesyłka nie zostanie odebrana z poczty polskiej/od kuriera.
 4. Ceny podane przez sprzedającego wyrażone są w PLN, zawierają należny podatek VAT. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen bez informowania o tym zamawiającego, nie dotyczy to cen zamówień będących w trakcie realizacji. Jeśli cena podana w potwierdzeniu jest różna od ceny widniejącej w sklepie internetowym zamawiający ma prawo do rezygnacji z zamówienia.
 5. Zamawiający każdorazowo zgadza się na wystawienie faktury VAT bez jego podpisu.
 6. W przypadku niedostępności towaru w magazynie lub u dostawców sklepu zamawiający jest o tym informowany i może podjąć decyzję o częściowej realizacji, wydłużeniu oczekiwania lub zamianie produktu na alternatywny; ma również prawo do rezygnacji z zamówienia.
 7. Kupujący ma możliwość zrezygnowania z zakupów na każdym etapie składania zamówienia.

II. Realizacja zamówienia/koszty wysyłki

 1. Zamówienie wysyłamy na podany w zamówieniu adres bezpośrednio po skompletowaniu.
 2. Termin otrzymania zamówienia = czas realizacji zamówienia + czas dostawy
 3. Dostępność towaru oznacza czas realizacji zamówienia, może mieć następujące oznaczenia:
  • - dostępny od ręki - produkt znajduje się w naszym magazynie.
  • - dostępny w 48 godzin - produkt znajduje się w magazynie naszego dostawcy.
  • - dostępny na zamówienie - produkt dostępny jest na zamówienie.
  • - chwilowo niedostępny - produkt jest aktualnie niedostępny.
 4. Oznaczenie dostępności informuje, ile dni roboczych zazwyczaj upływa od chwili złożenia zamówienia do momentu skompletowania zamówionych produktówu i przygotowania ich do wysyłki.
 5. Czas dostawy to zazwyczaj następny dzień roboczy po dokonaniu wysyłki w przypadku przesyłki kurierskiej lub 2-5 dni roboczych dla przesyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 6. W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu (chyba, że do sklepu zostanie przesłane potwierdznie wykonania przelewu).
 7. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dzień roboczy po godzinie 13:00, jego realizacja rozpoczyna się dnia następnego.
 8. Jeśli w zamówieniu znajdą się produkty w danej chwili niedostępne, poinformujemy o tym mailowo lub telefoniczne. Wówczas można będzie wybrać między oczekiwaniem na najbliższą dostawę, zwrotem pieniędzy lub produktem alternatywnym.
 9. Kupujący zostaje poinformowany o przesłaniu zamówionego towaru w osobnym emailu.
 10. Towary o dużych rozmiarach takie jak amplitunery, kolumny głośnikowe wysyłamy wyłącznie za pośrednictwem firmy kurierskiej.
 11. Koszty wysyłki pokrywa kupujący, chyba, że bezpośrednio w opisie przedmiotu wskazano innaczej.
 12. "Dostawa za 0zł" oznacza wysyłkę zakupionych w sklepie produktów na koszt sklepu. Aby skorzystać z tego wariantu należy spełnić warunek określony w opisie kupowanego produktu.
  W przypadku, gdy wartość zamówienia jest powyżej 149zł - dostawa nastąpi przesyłką kurierską, w przypadku. W przypadku zamówień do 149zł - listem poleconym lub paczką pocztową, chyba, że bezpośrednio w opisie przedmiotu wskazano innaczej.
  W przypadku wyboru opcji: "Dostawa za 0zł", a niespełnieniu warunku uprawniającego do skorzystania z tej opcji - sprzedający poinformuje kupującego o konieczności dopłaty kosztów wysyłki oraz o jej możliwych wariantach.
 13. Specyfikacja opłat za przesyłki w zależności od formy dostawy i sposobu płatności (ceny zawierają podatek vat):
Cennik dostaw do 350g 350-1000g 1-2kg 2-5kg do 30kg powyżej 30kg
     

 Poczta  Polska

List ekonomiczny 4,10 6,20 8,50  X Ustalane indywidulanie lub wskazane w opisie produktu
List priorytetowy 4,85 7,00 11,30
 
Paczka ekonomiczna 10,00 11,50 13,50  X
Paczka priorytetowa 11,50 13,50 15,00
   
DHL / DPD
Przesyłka kurierska 15,00
 

Ceny w PLN. Wszystkie przesyłki są rejestrowane.

Ceny zawierają koszt opakowań, tj. koperta ochronna (0,30zł), karton (0,50zł).

W przypadku przesyłki pobraniowej pocztowej cena wzrasta o 5,00zł, a kurierskiej o 10,00zł.

 

III. Gwarancje i zwroty

 1. Wszystkie produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na polski rynek.
 2. Szczegółowe warunki gwarancji, tj. jej okres i sposób realizacji jest opisany przy produkcie.
 3. Gwarancje są realizowane przez autoryzowane serwisy danego producenta wskazane w karcie gwarancyjnej lub na stronie producenta.

IV. Prawo do odstąpienia od Umowy

 1. Zgodnie z obowiązującą ustawą z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni od niej odstąpić bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w Ustawie, jak np. bezpośredni koszt zwrotu.
 2. Z opisanego wyżej uprawnienia nie mogą skorzystać osoby, które nabywają dany towar w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, prosząc dodatkowo o wystawienie faktury VAT.
 3. Sposób opakowania i przewozu zwracanych towarów powinien odpowiadać właściwościom rzeczy. Produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.
 4. Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwróci klientowi (konsumentowi) wszystkie dokonane przez niego płatności dotyczące towaru, od którego zakupu Klient odstąpił.
 5. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 6. Sklep nie zapewnia możliwości złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy drogą elektroniczną. Wymagana jest forma pisemna.
 7. Zwrot towaru odbywa się na adres sklepu: Audiosfera.eu, ul. Piłsudskiego 17, 70-460 Szczecin.
 8. Wzór "Oświadczenia o odstąpieniu od umowy" znajduje się pod linkiem: Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy.

V. Ochrona danych osobowych, bezpieczeństwo zakupów, polityka prywatności.

 1. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 informujemy, że Twoje dane osobowe przechowywane są w zbiorze danych firmy JANBRO Brodowski Jan, 78-331 Rąbino 9, NIP: 672-192-92-84, Regon: 320566633.
 2. Złożenie zamówienia w sklepie Audiosfera.eu wymaga wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 (Dz.U.Nr 133. poz. 883).
 3. Dane osobowe wykorzystywane są wyłącznie do procesu realizacji zamówień oraz pod warunkiem wyrażenia oddzielnej zgody przez Klienta – w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep Audiosfera.eu.
 4. Klient dysponuje prawem wglądu do swoich danych, ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.
 5. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na przekazanie swojego adresu e - mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz na przetwarzanie przez sklep Audiosfera.eu oraz Grupa Allegro Sp. z o.o., swoich danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w Sklepie.
 6. Klient dokonujący zakupu w sklepie wyraża zgodę na otrzymanie na adres poczty elektronicznej zaproszenia do wypełnienia ankiety w celu zbadania jego opinii o przeprowadzonej transakcji. Kupujący jest uprawniony, jednak nie zobowiązany do jej wypełnienia.
 7. Dodatkowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych przez Audiosfera.eu: Polityka Prywatności.

VI. Znaki towarowe oraz logotypy.

 1. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 czerwca 2000 r. Prawo własności przemysłowej, art. 156 ust. 1 pkt 2, 3, znaki towarowe użyto celem wskazania przeznaczenia, cech i charakterystyki towarów.

VII. Postanowienia końcowe.

 1. Zamawiający wyraża zgodę na wykorzystanie jego danych osobowych w celu wykonania zamówienia.
 2. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.
 3. W przypadku zawierania i realizacji umów obowiązują odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy o świadczeniu usług droga elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
 4. W przypadku zwłoki z odebraniem rzeczy sprzedanej koszt przechowania rzeczy wynosi 50zł za dobę.
 5. Rozstrzyganie ewentualnych sporów, które mogą powstać pomiędzy Sklepem, a Konsumentem, w rozumieniu art. 22 [1] KC, zostaje poddane sądom właściwym zgodnie z postanowieniami właściwych przepisów Kodeksu Postępowania Cywilnego.
 6. Rozstrzyganie ewentualnych sporów, które mogą powstać pomiędzy Sklepem, a Klientem, który nie jest Konsumentem w rozumieniu art. 22 [1] KC, zostaje poddane sądowi właściwemu ze względu na siedzibę Sklepu Internetowego Audiosfera.eu
 7. Sprzedający oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. oraz Santander Consumer Bank S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.
 8. Składający zamówienie akceptuje warunki niniejszego regulaminu.

Więcej o polityce prywatności