Filtr produktów
  • Producent
  • Kolor
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

Instalacje multiroom – Szczecin

Instalacje multiroom pozwalają na nagłośnienie wielu pomieszczeń jednocześnie. System centralnego nagłośnienia, jakim jest multiroom, jest niezwykle wygodny i praktyczny, szczególnie gdy mamy do czynienia z przestronnymi wnętrzami i licznymi pomieszczeniami. Tego typu instalacje audio umożliwiają centralne sterowanie nagłośnieniem w całym domu, co przekłada się na komfort użytkowania oraz oszczędność miejsca. Brak konieczności tworzenia niezależnych instalacji w każdym pokoju wpływa również na obniżenie kosztów.

Nowoczesne instalacje multiroom dla każdego

Nowoczesne systemy multiroom to nie tylko wygoda wynikająca z posiadania jednej jednostki sterującej na wszystkie pomieszczenia, ale też ogromne możliwości wynikające z łączności bezprzewodowej. Sterowanie odtwarzaniem możliwe jest dzięki temu z poziomu aplikacji mobilnej w telefonie, czy tablecie. Odtwarzacze strefowe oferują dużą moc i wysoką jakość dźwięku przy niewielkich rozmiarach i wysokiej estetyce, przez co doskonale komponują się z wystrojem nowoczesnych pomieszczeń. Proponowane przez nas urządzenia charakteryzuje także prosta instalacja i intuicyjna obsługa.

Zapraszamy do naszego salonu Hi-Fi w Szczecinie, gdzie, w przygotowanym przez nas pomieszczeniu odsłuchowym, można przetestować wybrane urządzenia i instalacje audio-video. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu. Na pytania odpowiadamy także telefonicznie oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Prosimy o kontakt.