Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

Audio Physic CLASSIC 15

Czas dostępności: Dostępny do 2 dni

Waga: 15 kg

Wymiar: 170 x 1005 x 240 mm

Producent: Audio Physic

Audio Physic CLASSIC 15 | Kolumna Podłogowa | Autoryzowany Dealer SZCZECIN na stronie producenta

8950.00
Pasmo:
3 - drożne
B.Reflex:
Dół
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

Audio Physic CLASSIC 15 | Kolumna Podłogowa

 

Aktualny lifting CLASSIC 20 – kolumny średniego zakresu naszej linii CLASSIC stanowił nie lada wyzwanie, bowiem tak jak w wypadku większego modelu CLASSIC 30 należało skonstruować zintegrowany moduł basowy, eliminując konieczność zastosowania maskownic bocznych. Dzięi temu rozwiązaniu kolumny CLASSIC 10, CLASSIC 20 i CLASSIC 30 mają ten sam design o eleganckich konturach. Występujące różnice dotyczą jedynie głębi obudowy i oczywiście montowania chassis. Dążąc do tego celu, AUDIO PHYSIC wytyczył ponownie nowe, niekonwencjonalne ścieżki.

 

Obudowa ma decydujący wpływ na dźwięk kolumny głośnikowej. Im większa obudowa, tym większy wysiłek potrzebny do wyeliminowania charakterystyki akustycznej obudowy i tym samym do wyeliminowania tonalnego odbarwienia. We wszystkich dużych modelach marki AUDIO PHYSIC inteligentnie wymodelowana obudowa kolumny głośnikowej gwarantuje naturalność najwyższej precyzji. Aby uzyskać podobny poziom wierności sygnału, obudowy modeli CLASSIC posiadają konstrukcję wielowarstwową, wykonaną z wielu materiałów. Warstwa wewnętrzna o grubości 12 mm zbudowana jest z płyty MDF (płyta pilśniowa o średniej gęstości); jest to wypróbowany materiał, z jednej strony solidny, z drugiej zaś posiadający wyśmienite właściwości tłumiące. W zależności od wybranego designu, zewnętrzne panele kolumny CLASSIC 20 wykończone są fornirem. Szczególną cechą w tym wypadku jest dwumilimetrowa warstwa środkowa pomiędzy dwoma warstwami, wykonana z zaawansowanej technologicznie żywicy akrylowej o zamkniętych porach. Koncepcja ta, podobna do szklenia podwójnego, pomaga ściankom obudowy kolumny CLASSIC 20 uzyskać niezwykle niską przenikalność dźwiękową, uniemożliwiając tym samym bezpośrednią transmisję szumu emitowanego w obudowie wewnętrznej poprzez panele kolumny na zewnątrz. Niewielka uwaga była do tej pory przykładana do tego zjawiska, określanego jako przenikanie dźwięku, mimo że efekt ten może mieć istotny wpływ na sygnał oryginalny. Te tworzone przez sandwiche spoiny są elementami designu kolumny głośnikowej. Miększy rdzeń stanowi strefę buferową, wpływając na sąsiednie elementy, będące bardziej podatnymi na rezonans, przekształacając wszelkie wibracje częściowe w promieniowanie cieplne. Ten typ konstrukcji opracowany przez AUDIO PHYSIC łączy optymalne właściwości wszystkich użytych materiałów.

Oferujemy również kolumnę CLASSIC 20 w wersji wykończenia fortepianowego w czerni i bieli. Wersje w wykończeniu fortepianowym zamiast paneli z MDF-u posiadają panele zewnętrzne wykonane ze szkła. Również w tym wypadku, zastosowanie klejenia o wyjątkowo wysokich właściwościach tłumiących zapobiega tworzeniu własnej akustyki przez powierzchnie szklane – nieprzyjemnego efektu dzwonienia, którego można się zazwyczaj obawiać w wypadku powierzchni szklanych tłumiony jest w zarodku. Z drugiej strony,wszystkie zalety użycia szkła jako budulca, takie jak niesamowita sztywność są w pełni zachowane. Dzięki zastosowaniu nowej technologii konstrukcji obudowy, osiągi dźwiękowe modeli linii CLASSIC zbliżają się do wartości linii HIGH-END i ustanawiają po prostu nowe standardy w tym segmencie cenowym.

Nowa metoda konstruowania obudów marki AUDIO PHYSIC jest prekursorska. Jej wynikiem są idealne warunki pracy również nowo-opracowanego chassis kolumny CLASSIC 20. Główne cechy nowo-opracowanej konstrukcji kolumny CLASSIC 20: głośniki niskotonowy nie jest już usytuowany po bokach kolumny, lecz – jak w wypadku jej większej siostry, CLASSIC 30 – w jego własnej komorze wewnątrz obudowy. Zalety takiego rozwiązania są zarówno wizualne jak i dźwiękowe: z jednej strony, panele boczne kolumny CLASSIC 20 tworzą obecnie jednorodną wizualnie całość o niezaburzonych konturach. Z drugiej strony, zastosowanie inteligentnej konfiguracji basowej z głośnikiem niskotonowym zamontowanym w jego własnej komorze jeszcze bardziej redukuje wpływ wibracji na otaczające go elementy. W połączeniu ze zintegrowanym w obudowie systemem bass-reflex, zapewnia to wyjątkową precyzyjną i olśniewającą wierność dźwięku o niesamowitej mocy. Przezroczyste ilustracje kolumny CLASSIC 20 i jej modułu basowego odkrywają wyrafinowaną konfigurację głośnika niskotonowego, znajdującego się blisko podstawy oraz dopracowane wsporniki wewnątrz obudowy, mające niewielki wpływ na objętość wewnętrzną. Słuchacz może się cieszyć dzięki temu nie tylko dokładnymi basami o dużej głębi, lecz również imponującą wysoką rozdzielczością i klarownością dźwięków średnich i wysokich zakresów.

 Te precyzyjne właściwości charakteryzują również nowe głośniki średnich i wysokich zakresów, będące głośnikami prawdziwie wysokich osiągów. Ich architektura została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić maksymalną wierność dźwięku. Nowy głośnik średnich zakresów posiada wąskie montowania stożka, stałe korektory fazy, oversizowy napęd i papierową membranę wzmacnianą włóknem. Doskonała interakcja wszystkich podzespołów zapewnia neutralność i stabilność w tak istotnym średnim zakresie, co jest niespotykane dla kolumn tej klasy. Nowoczesny głośnik średnich zakresów, z jego tekstylną kopułką, odtwarza częstotliwości wykraczające znacząco ponad 20 kH. Otoczony jest on promienistą matą filcową w kształcie gwiazdy, co ułatwia jednolitą dyspersję dźwięku. Detale te mają zasadnicze znaczenie, podkreślając niezwykłą jakość kolumny głośnikowej marki AUDIO PHYSIC.

 

Logiczną konsekwencją zapewniającej niski rezonans konstrukcji i tym samym neutralność jest to, że podobnie jak w wypadku kolumn linii HIGH-END i REFERENCE, stosujemy konsekwentnie drogie, technologicznie zaawansowane terminale WBT nextgen™ jako standard nawet w wypadku naszej „mniejszej” linii. Jest to jedyne logiczne i konsekwentne rozwiązanie, ponieważ te zaciski biegunowe zapobiegają efektom przechowywania energii masy poprzez sprytne poprowadzenie przewodnika i minimalizowanie mikrowibracji.

W wypadku kolumny CLASSIC 20 osiągnęliśmy bezprecedensową oryginalną wierność w tej klasie, która cię zadziwi. Typowy dźwięk obudowy, który wydaje się jedynie powierzchownie miły i ciepło brzmiący,jest obcy tej kolumnie. Kolumny CLASSIC 20 odtwarzają sygnaly dostarczane przez elektronikę i software, są one bliższe modeli HIGH-END niż kiedykolwiek wcześniej.

 

 

PARAMETRY PODSTAWOWE
Skuteczność 89 dB
Zalecana moc wzmacniacza 20-120 W
Impedancja 4 Ω
Pasmo przenoszenia 38 Hz - 30 kHz

 

SPECYFIKACJA
Wymiary (S x W x G) 170 x 1005 x 240 mm
Waga 15 kg

Parametry techniczne

Autoryzowana gwarancja polskiego dystrybutora Audio Physic 2 lata

realizowana w systemie door-to-door (Electronic International Commerce Sp. z o.o.)

certyfikaty/voiceaudiophysic.jpg

:
:
:
:
:
:
:
:
:
:

Produkty powiązane z produktem Audio Physic CLASSIC 15 | Kolumna Podłogowa | Autoryzowany Dealer SZCZECIN