Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

Anthem PVA-4

Czas dostępności: Dostępny do 2 dni

Waga: 16.4 kg

Wymiar: 14.9 x 43.8 x 33.5 cm

Producent: ANTHEM

Anthem PVA-4 | 4-kanałowa Końcówka Mocy | Gwarancja PL | Dostawa GRATIS | Dealer SZCZECIN na stronie producenta

7199.00
Kolor:
czarny
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

AUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/gnc.pngAUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/dd.pngAUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/mows.pngAUDIOSFERA

 

Anthem PVA-4  4- Kanałowa Końcówka Mocy

 

WSZYSTKO LECZ NIE PRZECIĘTNOŚĆ

Wydobycie niesamowitych barw dźwięku, efektów specjalnych i dynamiki najnowocześniejszego kina domowego i nagrań muzyki wielokanałowej nie jest łatwym zadaniem, przynajmniej nie dla przeciętnego wzmacniacza.  Lecz na szczęście  wzmacniacze Anthem serii PVA są wszystkim poza przeciętnością. Świetnie spisują się w Twoim domu dostarczając olbrzymich dawek energii i zabawy w filmowym dźwięku dookólnym jak również przekazując subtelne niuanse muzyki wielokanałowej czy też wznosząc się na dźwiękowe wyżyny odtwarzając Twoje ulubione nagrania stereo.

I jest coś jeszcze więcej….w kategorii zdominowanej przez niskiej jakości i mocy wzmacniacze dystrybucyjne audio, z zaledwie kilkoma prawdziwie audiofilskim produktami do wyboru, wzmacniacze PVA są prawdziwie ekscytującą alternatywą. Oferują niesamowicie przystępne rozwiązania w oparciu o jakość Anthem dla osiągnięcia „prawdziwej jakości” w Twoich aplikacjach dystrybucji dźwięku do dodatkowych stref nagłośnienia. Użyj 4-kanałowego PVA-4, aby zasilić strefy 2 i 3 obsługiwane przez procesor Anthem lub podepnij 8-kanałowego PVA-8 dla podwójnej amplifikacji stereo – zasilaj więcej głośników lub więcej stref.

ADVANCED LOADING MONITORING (ALM)

Układ ALM chroni czułe komponenty wyjściowe urządzeń poprzez stałe monitorowanie temperatury, napięcia i prądu, aby zapewnić optymalną i długotrwałą wydajność i jakość. ALM jest całkowicie nieinwazyjny – nie znajduje się w torze sygnału i włącza się wyłącznie w ekstremalnych sytuacjach, aby chronić wzmacniacz przed uszkodzeniami poprzez utrzymywanie bezpiecznego poziomu pracy wszystkich komponentów wyjściowych.

 

PVA GŁÓWNE CECHY

Wzorowy Projekt Układu
Czystość dźwięku w konstrukcji wzmacniacza PVA jest rezultatem naszych intensywnych badań i rozwoju w zakresie projektów typu high-end. Najwyższej klasy dźwięk high-end zaczyna się od świetnego zasilacza. Nasze wzmacniacze wykorzystują skonstruowanych specjalnie dla nich, nisko-szumowe toroidalne zasilacze i zaawansowane regulatory zasilania z wysokiej jakości kondensatorami filtrującymi o niskiej rezystancji i induktancji szeregowej (ESR i ESL) i o wielkiej pojemności.  
Naszej prawnie zastrzeżonej i opatentowanej konstrukcji układów przyświeca zasada marki Anthem „Nie Komplikuj Spraw”. Używamy mniejszej ilości części na ścieżce sygnału aby utrzymać integralność dźwięku. Takie wzmacniacze dostarczają więcej finezji i natychmiastowej mocy aby bez wysiłku odtwarzać wymagające różnorodne efekty specjalne w filmach i fragmentach muzycznych. Są one stabilne jak skała, nawet przy trudnych obciążeniach. Wzmacniacze PVA mogą być włączane i wyłączane na 3 sposoby: ręcznie – przyciskiem umieszczonym na przednim panelu ; zdalnie przez 12V wejście triggera (wyzwalacza) lub automatycznie, poprzez nasz opatentowany układ automatyki – sygnał wejściowy audio natychmiast załącza wzmacniacz, a po około 20 minut od braku sygnału, wyłącza go.  

Pasja Do Lepszego Dźwięku! 
Przed pragmatycznym projektem, przed badaniem wydajności i długo przed rozpoczęciem produkcji jest pasja! Zamiłowanie do stworzenia czegoś wyjątkowego. Produkty Anthem są nadzwyczajne, spełniają i przekraczają wymagania i oczekiwania audiofilów w każdym aspekcie. Czy do użytku osobistego lub profesjonalnego, produkty Anthem to światowi liderzy klasy high-end.

Fachowe Rzemiosło i Pierwszorzędna Kontrola Jakości 
Nasze produkty wygrywają wiele nagród i są rozpoznawalne na arenie międzynarodowej nie tylko za ich wyjątkową jakość dźwięku, lecz także za pierwszorzędne wykonanie i trwałość. Każdy produkt musi spełniać nasze rygorystyczne standardy jakościowe zanim zostanie wypuszczony na rynek. Wynikiem czego jest prawdziwie najlepszy wybór produktów, które gwarantują ich użytkownikom całkowitą satysfakcję na lata. Nic dziwnego, że urządzenia Anthem znajdują się najwyżej na liście poszukiwanych produktów na całym świecie!

Najwyższej Jakości Części i Materiały
Najlepsza jakość dźwięku wymaga pierwszorzędnych komponentów i materiałów. Wzmacniacze PVA są zaprojektowane i produkowane w Kanadzie przy użyciu najlepszych części i materiałów. Począwszy od  epoksydowych płyt drukowanych o specyfikacjach militarnych (FR-4) poprzez wiele wysokoprądowych dwubiegunowych tranzystorów wyjściowych; dużych komputerowo zaprojektowanych radiatorów a skończywszy na naszych solidnych terminalach głośnikowych, jakość budowy tych wzmacniaczy plasuje się wśród najlepszych na świecie!

Współczynnik Sygnał-do-Szumu 122dB 
„…niesamowity współczynnik S/N 122dB. O rany! Jak dobrze, że w ogóle nie ma hałasu” mówił Brian Florian z magazynu „Secrets of Home Theater and High Fidelity” komentując pracę wzmacniacza PVA-7. Czy jest to subtelny (lub niesubtelny) efekt specjalny w filmie czy tonalna delikatność pojedynczej struny skrzypiec, wzmacniacze PVA wychwycą wszystko! Ultra-niskie zniekształcenia i prawdziwie niesamowity stosunek sygnału do szumu plasuje serię PVA wśród najczystszych i najcichszych wzmacniaczy na rynku. Z cichego ciemnego tła, dźwięk okazuje się w swojej najczystszej formie, aby otoczyć Cię emocjonującą mocą.

 

SPECYFIKACJA:

Typ / Konstrukcja Wielokanałowa końcówka mocy
Liczba kanałów 4
Moc wyjściowa na kanał / impedancja Obciążany 1 kanał ; wszystkie
125W ; 125W / 8ohm
200W ; 165W / 4ohm
300W ; - / 2ohm
Złącza wejściowe analogowe 4 x pojedyncze RCA
Pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz (-0.20dB)
5Hz - 100kHz (-2.5dB)
Stosunek sygnał-szum 122dB
Funkcje / wyposażenie • Advanced Load Monitoring (ALM)

• 1 x wejście wyzwalacza
• 1 x wyjście wyzwalacza
• automatyczne Wł/Wył
Zużycie energii 1125W
Wymiary (W x S x G) 14.9 x 43.8 x 33.5 cm
Waga 16.4 kg / szt.
Dostępne wersje i kolory:
Black  

Gwarancja

certyfikaty/polpakanthem.jpg

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: