Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

Paradigm MILLENIA SUB

Czas dostępności: Dostępny do 2 dni

Waga: 11 kg

Wymiar: 38.5 x 12.5 x 46.5 cm

Producent: Paradigm

Paradigm MILLENIA SUB | Subwoofer aktywny | Autoryzowany DEALER Szczecin na stronie producenta

5998.00
Kolor:
biały
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

Paradigm MILLENIA SUB | Subwoofer aktywny

Typ / Konstrukcja Subwoofer aktywny
2 przetworniki
Wzmacniacz Ultra Class D
Moc wyjściowa wzmacniacza 300W RMS
900W mocy szczytowej
Pasmo przenoszenia 21Hz (DIN)
Przetwornik niskotonowy 2 x 355 mm x 76 mm membrany polimerowe
Cewki 25 mm
Regulacja odcięcia częstotliwości 35Hz - 150Hz płynnie regulowana
Opcja BYPASS
Regulacja fazy 0° - 180° płynnie regulowana
Łączność bezprzewodowa Paradigm; PT-1 (transmiter bezprzewodowego sygnału)
Złącza wejściowe 2 x RCA dla RCA; Sub-Out / LFE-Out
Funkcje / wyposażenie Automatyczne włączenie/wyłączenie
Miękki start
Ochrona przed przegrzaniem
Współpraca z PBK-1
Wymiary (W x S x G) 38.5 x 12.5 x 46.5 cm (szerokosc podstawki 17,9cm) położenie pionowe
Waga 10.9 kg / szt.

 

Dostępne wersje i kolory:
Black  
White  

Pomówmy o subwooferowej Jodze!
MilleniaSub… Zachwyci Cię, uszczęśliwi i poruszy dogłębnie! Pomyśl o nim jak o połączeniu umysłu/ciała/basu!
Jesteśmy wdzięczni, że myślisz o subwooferze Paradigm. Gratulacje! Oznacza to, że posiadasz doskonały gust wybierając markę nr. 1 wśród głośników! Nie rzucamy słów na wiatr, jesteśmy jedyną marką uznawaną nr.1 już 20 razy.
Jeżeli nie słyszałeś różnicy brzmienia Paradigm, nie zwlekaj! Subwoofer wprowadzi zupełnie nowe pojęcie dźwięku do Twojego systemu kina domowego, stereo, którego nie opiszą żadne słowa, ae usłyszesz i poczujesz tą różnicę. O Paradigm mówi się, że zatrzyma dla Ciebie moment. To racja. Jest to niesamowite doświadczenie, dźwięk basu tego małego subwoofera pozwoli Ci absolutnie zagubić się w muzyce lub filmie który oglądasz.

Referencyjny bas
MilleniaSub jest elementem serii Reference… Ciekawy styl i doskonała jakość opakowana w technologię tworzoną bez myślenia o kosztach zapewnia doznania niespotykane w innych głośnikach. Gwarantujemy, że nie zdołasz ukryć zdumienia. Właściwie mamy nadzieję, że tego nie zrobisz. Ogłoś to światu! Mów o tym. Pozwól innym posłuchać dźwięku MilleeniaSub. Naszą misją jest wyeliminowanie słabego dźwięku ze świata… przez słaby mamy na myśli tradycyjne subwoofery sprzedawane w zestawach z marketów, wyglądające na potężne i groźne, ale okazujące się pomyłką.

Na co czekasz? Udaj się do lokalnego spredawcy audio-video i zapytaj o odsłuchy… gwarantujemy zawrót głowy. Nie będzie odwrotu. Tak jak obiecaliśmy jest to połączenie umysłu/ciała/basu.
Bipolarna podówjna konstrukcja przetwornika niskotonowego… niwelująca wibracje. Przetworniki skierowane sa w przeciwnych kierunkach co skutkuje fizycznym wykluczeniem wibracji i dużej redukcji potencjalnie niszczących dźwięk rezonansów. Spłaszczony, stukający bas? Nie ma szans!
Polimerowa membrana monocoque… zewnętrzne obramowanie membrany zbiera na sobie obciążenia spowodowane wysokim wychyłem. Membrana jest zoptymalizowana, aby wytrzymać maksymalny współczynnik napięcie/waga.
Odlewane zawieszenie Santropene… 
Konstrukcja kopułki przeciwpyłowej… skierowane ku środkowi, otaczające membranę do samej krawędzi pozwoliły nam przenieść punkt najsilnieszego przeciążenia. Zmniejszone zniekształcenia (praktycznie niesłyszalne!) i ulepszone pasmo przenoszenia. Nie możemy nie wspomnieć, że wyglądają fantastycznie!
Opytamlizowana struktura zawieszenia… 1” cewka, stworzone z metali rzadkich magnesy – mistrzowie jogi aprobują ich właściwości energetyczne!
5-mm aluminiowa obudowa… bardzo sztywna, ale jednocześnie smukła, pozwala na wciśnięcie subwoofera w dowolne miejsce!
Wzmacniacz klasy D… Zaawansowane matematyczne algorytmy kształtują pasmo przenoszenia, zapewniając dokładny, głęboki i muzykalny bas bez słyszalnych zniekształceń, nawet na najwyższych poziomach głośności.


Zapoznaj się z klasą Paradigm!

PERFEKCYJNA JAKOŚĆ BASU W KAŻDYM POMIESZCZENIU.

NIE TYLKO JEST TO MOŻLIWE, SPRAWILIŚMY, ŻE JEST TO ŁATWE!

Perfekt Bass Kit (PBK-1) Paradigma jest pochodnym systemu ARC firmy Anthem, opartym na wieloletnich badaniach National Research Council (NRC). Celem NRC było zbadanie perfekcyjnej charakterystyki częstotliwości głośników (w tym przypadku subwooferów) oraz opracowanie systemu, mogącego sprawić aby charakterystyka ta była możliwa do uzyskania w każdym pomieszczeniu.  Opatentowany system PBK-1 mierzy pasmo przenoszenia subwoofera, po czym przelicza jego wartości aby otrzymać optymalną jakość basu wewnątrz strefy odłuchowej. Każdy PBK-1 może być używany nawet z większością subwooferów Paradigm.

Dlaczego Paradigm Perfect Bass Kit?

Nawet na najlepiej ustawiony, najlepszy subwoofer świata, może mieć ogromny wpływ to w jakim pomieszczeniu jest umieszczony. Wymiary pokoju, martwe punkty, łuki, schody a nawet meble, mogą przekształcić go w dodatkowy instrument, grający jednocześnie z muzyką lub filmem mając niepożądany wpływ na ich odbiór. Bas w takim przypadku może być dudniący lub przesadnie podbity o znacznie osłabionej rozdzielczości.

Co sprawia, że Perfekt Bass Kit jest lepszy ?

PBK-1 jest zupełnie inny niż pozostałe systemy tego typu: Po wprowadzeniu do Twojego systemu PBK-1, wszelkie negatywne efekty odbić pomieszczenia wpływające na jakość dźwięku stają się przeszłością. Ten najbardziej zaawansowany technicznie system korekcji pomieszczenia analizuje pasmo przenoszenia wewnątrz pomieszczenia, po czym nastawia odpowiednie parametry kompensacji aby osiągnąć optymalne brzmienie.

Pasmo przenoszenia dla każdego mikrofonu PBK-1 jest precyzyjnie mierzone. Dane te są wykorzystywane do utworzenia pliku kalibracji mikrofonu zgranego na dysk Cd dołączony do PBK-1. Dany mikrofon może być używany wyłącznie z odpowiadającym mu plikiem kalibracyjnym

PBK-1 stosuje wyrafinowany, dokładny filtr pomiaru IIR (Infinite Impulse Response) jako uzupełnienie dla firmowej topologii pomiarowej Paradigm aby w jak największym stopniu zminimalizować opóźnienia oraz ograniczyć wzrost szumów podczas przetwarzania sygnału. Dzięki połączeniu szerokiego filtru IIR oraz firmowej topologii filtrów Paradigm wszelkie artefakty powstające w wyniku procesu filtracji są na tyle małe, że są praktycznie niesłyszalne.

PBK-1 pozwala na wielokrotne pomiary: Większość metod kompensacji pomieszczenia wykonuje pomiary z jednego punktu, umieszczonego w podstawowej pozycji odsłuchowej. PBK-1 natomiast wykonuje pomiary z różnych wybranych przez użytkownika lokalizacji (sugerujemy minimum 5 punktów, maksymalnie 10). Pierwszy pomiar powinien być przeprowadzony z podstawowego punktu odsłuchowego następnie z pozostałych punktów w nagłaśnianej strefie. Proces ten jest krytycznym krokiem w eliminowaniu fal stojących oraz zapewnia optymalną jakość basu w obszarze odsłuchowym.

Inaczej niż inne systemy korekcji, PBK-1 wprowadza korekcję charakterystyki zarówno do podbić jak i do załamań. Obsługiwanie obu z nich pozwala na osiągnięcie o wiele dokładniejszej charakterystyki wewnątrz pomieszczenia. Oprócz tego aby spełnić wymagania dzisiejszych wzmacniaczy, jednocześnie zwiększając stosunek sygnał/szum, PBK-1 wprowadza także odpowiednie ograniczenia do tej korekcji.

PBK-1 jest niebywale dokładny.  Podłączając PBK-1 do komputera z 64-bitowym procesorem, to on zajmuje się wszystkimi kalkulacjami korekcji krzywej z najwyższą możliwą dokładnością, eliminując praktycznie do zera błędy, powstałe przy zaokrąglaniu wyliczeń, jakie mogą powstać przy słabszych komputerach.

Łatwość w użyciu! Trzy lata intensywnych badań nad PBK-1 sprawia, że osiągnięcie perfekcyjnego basu w każdym pomieszczeniu jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jedynie wymagania co do użycia PBK-1 to posiadanie komputera z systemem operacyjnym Windows  oraz dwa porty USB. Razem z PBK-1 dostajesz nawet dwa kable USB (jeden dla PBK-1 drugi dla subwoofera).

Jak Perfekt Bass Kit robi to co robi?

Proces korekcji rozpoczyna się w momencie gdy komputer wysyła do subwoofera sygnał testowy, który następnie jest odtwarzany. Dźwięk płynący z subwoofera jest następnie przechwytywany przez indywidualnie skalibrowany mikrofon (mikrofon powinien być umieszczony na poziomie uszu słuchacza i być skierowany w stronę sufitu). System testuje wszystkie możliwe częstotliwości subwoofera aby znaleźć obszary, w których jest problem, po czym dokonuje odpowiednich regulacji. System zażąda abyś dokonał takich pomiarów w przynajmniej dla pięciu różnych pozycji mikrofonu. Konfiguracja jest następnie zapisywana w komputerze gdzie dokonywane są wszelkie przeliczenia odpowiednie do kompensacji wpływu pomieszczenia na subwoofer. Wykonane obliczenia są następnie przesyłane do subwoofera, który od tego momentu jest dostosowany do danego pomieszczenia i swojej pozycji. Proces zakończony, Gotowe!

Gwarancja

Autoryzowana Gwarancja Polskiego Dystrybutora Paradigm 24 miesiące + 36 miesicy po rejestracji produktu (Polpak Poland sp. z o.o.)

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: