Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

PrimaLuna Evo 100 Integrated

Czas dostępności: Dostępny do 2 dni

Waga: 18 kg

Wymiar: 405x280x190

Producent: PrimaLuna

PrimaLuna Evo 100 Integrated | Wzmacniacz Lampowy | Autoryzowany Dealer Szczecin na stronie producenta

12940.00
Kolor:
srebrny
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

PrimaLuna Evo 100 Integrated | Lampowy Wzmacniacz zintegrowany

Wzmacniacz zintegrowany PrimaLuna EVO 100 jest bezpośrednim następcą modelu PrimaLuna Prologue Classic, jednak teraz ten najtańszy wzmacniacz zintegrowany w ofercie PrimaLuny jest wyposażony w pilot zdalnego sterowania oraz posiada znaczenie ulepszone parametry techniczne. Biorąc pod uwagę myśl techniczną, wybitną jakość wykonania a przede wszystkim niespotykaną w  tej cenie jakość brzmienia, wzmacniacz ten reprezentuje niezwykle korzystny stosunek jakości do ceny.

Od 2003 roku PrimaLuna tworzy wzmacniacze lampowe z zastosowaniem unikalnych rozwiązań, których nie ma nikt inny. Technologie PrimaLuny przybliżają Cię do muzyki za cenę, w którą nie uwierzysz gdy usłyszysz produkty PrimaLuna. Żadne inne firmy nie oferują tak zaawansowanych rozwiązań i nie oferują tak wysokiej jakości konstrukcji i dźwięku za tak atrakcyjną cenę. Rozwiązania PrimaLuny cechują najlepszej jakości komponenty, w tym drogie transformatory, kondensatory, rezystory, przewody, potencjometry i lampy oraz układy regulacji i zabezpieczeń lamp, w tym AUTO-BIAS przedłużające ich życie. O wszystkich tych szczegółach przeczytasz poniżej.

Warto zapamiętać: moc nie ma nic wspólnego z jakością brzmienia. Lub uderzeniem basu. Możesz kupić tani amplituner kina domowego i mieć 200W oraz dźwięk dookólny. Czy brzmi lepiej niż kosztujący 50 razy więcej high-endowy wzmacniacz o mocy wyjściowej 50W? Oczywiście, że nie. Tylko nowicjusze skupiają się na mocy. Doświadczeni audiofile wiedzą, że do większości sesji odsłuchowych nie potrzebują więcej niż 10W, choć oczywiście zależy to od skuteczności głośników.

AC OFFSET KILLER przyprawia o dreszcze. Na przykład wtedy, gdy muzyka pojawia się na tle tak czarnym, że myślisz ‚Jak to w ogóle możliwe?’ Masywne transformatory toroidalne nawijane specjalnie na zamówienie Prima Luna są bardzo ciche i emitują niewiele zakłóceń. Ale to i tak za mało. Inżynierowie Prima Luna opracowali układ AC OFFSET KILLER, który obniża szum transformatora do poziomu, o którym inni producenci nawet nie marzą. Niezależnie od tego, jak zły jest prąd zasilania. Rezultat? Poczucie przestrzeni. Faktura. Wybrzmienia strun trwające całą wieczność. AC OFFSET KILLER zadziwia i powala.

AUTO BIAS jest w zasadzie regulacją biasu katody. To popularna, najtańsza metoda. Można ją znaleźć w popularnych wzmacniaczach estradowych, ale i w high-endowych komponentach kosztujących sto tysięcy złotych i więcej… Redukuje ona dostępną moc wyjściową wzmacniacza i jest wymagająca dla lamp. Skraca czas ich życia i zwiększa ryzyko zwarć w układzie oraz niszczących skutków awarii lamp. Układ Adaptive Auto Bias opracowany przez firmę Prima Luna to prawdziwie nowoczesna technologia, która opiera się o szereg czujników monitorujących pracę lamp i ułatwiających prowadzenie regulacji w czasie rzeczywistym.

Co więcej, to JEDYNY układ tego typu na świecie. Działa on w sposób ;adaptacyjny’ redukując stres lamp przy większych poziomach głośności. Zmniejsza, przy tym, poziom zniekształceń o 50% i znacznie wydłuża trwałość lamp. Układ Adaptive Auto Bias jest całkowicie pasywny i leży poza ścieżką sygnału. Rezultatem jego działania jest praktycznie bezobsługowa praca wzmacniacza, długi czas życia lamp oraz minimalny poziom zniekształceń. No i oczywiście zadziwiające brzmienie.

Jest to również rozwiązanie wyjątkowo elastyczne. Pozwala bowiem na wykorzystanie większości lamp obecnych aktualnie na rynku. Układ jest nawet wyposażony w możliwość precyzyjnego dopasowania do lamp EL34 oraz KT88/KT120/KT150.

Dane Techniczne:

  EVO100
Moc w trybie ultraliniowym
(lampy EL34)
2 x 40W
Moc w trybie triodowym
(lampy EL34)
 
Wejścia stereo 4 x RCA
Wejście HT bypass -
Wyjścia głośnikowe 4/8 Ohm
Wyjście subwoofera -
Wyjście Tape Out
Wyjście słuchawkowe
Pasmo +/- 1dB 10Hz–32kHz
Pasmo +/- 3dB 10Hz–75kHz
THD (1W) <0,2%
Stosunek S/N  90dB
Impedancja wejściowa 100 kOhm
Czułość wejściowa (EL34) 260mV
Zużycie energii (EL34) 270W
Szwajcarskie okablowanie -
Rezystory TAKMAN -
Kondensatory DuRoch -
AC Offset Killer -
Przełącznik trybu
ultralinear na triodowy
-
Wejścia SuperQuiet 
Zdalne sterowanie ✔ slim
Obsługa lamp KT150
Adaptive AutoBias
Okablowanie
point-to-point
Wskaźnik sprawności lampy
Transformatory
szerokopasmowe
✔  duże
Transformatory toroidalne ✔  duże
Potencjometry ALPS Blue Velvet
Lampy 4 x 12AU7
4 x EL34
Wymiary (mm) 405x280x190
Ciężar netto 18 kG

 

Gwarancja

Gwarancja AUDIOFAST M.J. Orszańscy sp. j.

 

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: