Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

 

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

credit agricole

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

Płatności

https://img.cashbill.pl/cb/logo/04-duze-boksy/pcb_300x200_on-line.png

Denon HEOS SUBWOOFER

Czas dostępności: Dostępny do 2 dni

Waga: 10.1 kg

Wymiar: 404 x 172 x 438 mm

Producent: Denon

Denon HEOS SUBWOOFER | Subwoofer strefowy | Gwarancja PL | Dostawa GRATIS | Autoryzowany DEALER Szczecin na stronie producenta

2295.00
Kolor:
czarny
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

 

AUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/gnc.pngAUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/dd.pngAUDIOSFERA

 

Denon HEOS SUBWOOFER - Subwoofer strefowy

 

SPOTĘGUJ BASY

Zatrzęś swoim światem dzięki filmom i muzyce - bezprzewodowo. Subwoofer HEOS dodaje ogromnych basów do każdego typu dźwięku. Dzięki potężnemu wzmocnieniu i zoptymalizowanym głośnikom, współpracuje on z całą rodziną produktów HEOS, począwszy od jakiego kolwiek głośnika HEOS do HEOS BAR, HEOS AVR, HEOS Amp i HEOS Link.

PERFEKCYJNY DŹWIĘK - TO TAKIE PROSTE

Ustawienie i uruchomienie HEOS Subwoofer zajmuje zaledwie kilka minut. Podłącz go po prostu do domowej sieci, razem z jakim kolwiek urządzeniem HEOS. Następnie cały Twój świat zatrzęsie się dzięki potężnym basom. Kontroluj cały swój dźwięk z poziomu aplikacji. To takie proste.

CIESZ SIĘ NIESAMOWITYMI PRZEŻYCIAMI HEOS.

Połącz HEOS Subwoofer z jakimkolwiek urządzeniem HEOS i uzyskaj dźwięk gwarantujący prawdziwe zatrzęsienie w całym domu. Strumieniuj różną muzykę do różnych pomieszczeń lub tą samą do wszystkich pomieszczeń. Wszystko to w zasięgu ręki, dzięki intuicyjnej aplikacji HEOS App.

PIĘKNO RZĄDZI W RODZINIE.

Będąc członkiem rodziny HEOS, HEOS Subwoofer oferuje również unikalny desigin ze stylowym wykończeniem w kolorze czarnego matu. Dzięki bezprzewodowej łączności możesz umieścić go, gdzie tylko zechcesz - poziomo lub pionowo. Natomiast jeśli nie chcesz pokazywać jego walorów estetycznych, możesz go również schować za sofą, ciesząc się jedynie jego dźwiękiem.

CZYSTE I WYRAŹNE BASY

Wykonane na zamówienie dwa przetworniki 5-1/4 cala w połączeniu z wyjątkowym wzmacniaczem klasy D dostarczają czystych i soczystych basów. Algorytmy DSP gwarantują zoptymalizowaną odpowiedź niskich częstotliwości w całym ich dynamicznym zakresie. Korzystając z aplikacji HEOS App, możesz wykorzystać zaawansowane ustawienia dla różnych konfiguracji, jak wzmacniacz dialogu i tryb nocny, które są zintegrowane z urządzeniem HEOS Bar. Jeśli zostaną wykorzystaną obydwa, HEOS Subwoofer zaadaptuje ustawienia.

 

SPECYFIKACJA:

  •     HEOS Subwoofer został zaprojektowany, aby pracować w pełnej harmonii z innymi komponentami HEOS, od głośników bezprzewodowych, aż do najnowszych produktów AV takich jak HEOS Amp czy HEOS Link. Niezależnie od konfiguracji, dodaje on głębokich basów i oczywiście, jako iż jest to kolejny HEOS – działa całkowicie bezprzewodowo. Ten bezprzewodowy subwoofer został wykonany w piękny sposób, bazując na eleganckim, matowo czarnym wykończeniu smukłej obudowy, którą można umieścić zarówno w pionie jak i w poziomie, dzięki czemu idealnie dopasuje się do każdego pomieszczenia.
  •     Dwa, produkowane na zamówienie przetworniki 5-1/4 calowe (13,5 cm) połączone z wyrafinowanym wzmacniaczem klasy D dostarczają czysty bas, wprawiający ściany w drżenie. Równocześnie smukły design sprawia, że urządzenie można umieścić w każdej pozycji w swoim mieszkaniu, nawet wciskając je za sofę! Zaawansowane przetwarzanie sygnału cyfrowego optymalizuje dźwięk dla każdej konfiguracji HEOS, ale dla bardziej wymagających użytkowników została również przewidziana funkcja samodzielnej konfiguracji ustawień dźwięku, dostępna z poziomu aplikacji mobilnej HEOS. Elementy umieszczonej w aplikacji funkcjonalności integracji systemu udostępniają zoptymalizowane przez producenta opcje ustawień dla każdej konfiguracji, ale również na zaawansowane ustawienia dla tych, którzy chcą samodzielnie kontrolować swoje urządzenia w celu dostosowania do własnych potrzeb odsłuchowych.

 

Gwarancja

Autoryzowana Gwarancja Polskiego Dystrybutora Denon 36 miesięcy (24+12 m-cy po rejestracji produktu) Horn Distribution S.A.

 

certyfikaty/denon.png

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: