Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

Triangle Signature DELTA

Czas dostępności: Dostępny do 2 dni

Waga: 33 kg

Wymiar: 123 x 37 x 38.6 cm

Producent: Triangle

Triangle Signature DELTA | Kolumna Podłogowa | Autoryzowany DEALER Szczecin na stronie producenta

12497.00
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

Triangle Signature DELTA - Kolumna Podłogowa

 

 

 Wiodący model serii Signature, Delta była punktem wyjścia podczas tworzenia serii. Wyposażona w 4 przetworniki jest prawdziwym klejnotem technologicznym. To symbol wiedzy akustycznej Triangle.


Główna charakterystyka:

  • Przetwornik wysokotonowy TZ2550 z odlewanego aluminium
  • Przetwornik niskotonowy - podwójne ferryty dla głębokiego brzmienia
  • Obudowa z 7 warstw płyty o dużej gęstości
  • Wykończenie na wysoki połysk: 10 warstw lakieru

 

PRZETWORNIK WYSOKOTONOWY
Przetwornik z odlewanego aluminium
Nowy korektor fazowy specjalnie zaprojektowany dla 25 mm kopułki tweetera. Przetwornik wysokotonowy jest wykonany w 100% z odlewanego aluminium i pochodzi z serii Magellan. Większa powierzchnia przetwornika zapewnia lepsze rozpraszanie wysokich częstotliwości. Tylna komora kompresyjna została znacznie zwiększona, aby zapewnić lepszą absorpcję oraz ochronę przed powracaniem fal stojących do kopułki.
Te ulepszenia pozwoliły udoskonalić jakość i szczegółowość wysokich częstotliwości, finezje i transparentność, jak również zapewniają minimalizację zniekształceń.

PRZETWORNIK ŚREDNIOTONOWY
Papierowa membrana zapewniająca krystalicznie czysty dźwięk

185 mm aluminiowy kosz został przeprojektowany, aby zapewnić lepszą wentylację dwuwarstwowej cewce.  W przetworniku zastosowano plecione zawieszenie o krótkim skoku. Nowa wersja papierowej membrany pozwoliła osiągnąć zwiększoną czystość i co bardzo ważne odpowiedni poziom pasma częstotliwości krytyczny dla reprodukcji dźwięku. Korektor fazowy został zastąpiony kopułką przeciwpyłową o identycznym kształcie i dopasowaną rozmiarowo, aby zapobiegać wydobywaniu się powietrza.

PRZETWORNIK NISKOTONOWY
Podwójny ferryt dla precyzyjnej jakości basu
Przetwornik wykorzystuje wiele ulepszeń pozwalających produkować szybszy i głębszy bas. Został wyposażony w podwójny magnes, dwuwarstwową cewkę i odwrócone w połowie, rolowane, gumowe zawieszenie, wszystko zapewnia szybszą odpowiedź przetwornika. Profil membrany został dobrany specjalnie pod kątem reprodukcji niskich częstotliwości. Aby uczynić ją sztywniejszą, membrana z włókna szklanego jest wspierana przez drugą – papierową membranę.

TECHNOLOGICZNE INNOWACJE SERII SIGNATURE

 

Terminale - Wysokiej jakości miedź
Każdy model został wyposażony w terminale zapewniające połączenie bi-wiring lub bi-amp. Gniazda zostały zaprojektowane i stworzone przez Triangle. Wytworzone z wysokiej jakości miedzi zapewniają doskonałe przewodzenie. Obsługują 5 mm przewód i wtyki bananowe, które wraz z systemem zaciskowym zapewniają doskonałe bezpieczeństwo połączenia.

PODWÓJNA WENTYLACJA
Solidny bas

Unikalną cechą podwójnego wentylatora, jest fakt, że zapobiega on wydobywaniu się fali tworzonej przez dwa oddzielne przetworniki niskotonowe poprzez przedni otwór. Ten system pozwala każdemu z przetworników pracować w pełnej izolacji. Zwiększenie poziomu głośności nie zakłóca balansu tonalnego, jedynym ograniczeniem zniekształceń jest mechanizm przetwornika. Odsłuch zapewnia dynamiczny, solidny dobrze umiejscowiony bas.

 

 

FILTRY I WEWNĘTRZNE OKABLOWANIE
Optymalizacja wydajności każdej z kolumn pozwoliła Triangle zredukować ilość potrzebnych komponentów w filtrach oraz ścieżce sygnałowej. W rezultacie zwiększono zakres czerpiący korzyści z lepiej zdefiniowanego balansu. Nowy system filtrujący, oddzielna sekcja basu, oraz średnich/wysokich tonów w modelach Delta i Alpha eliminują emisję fal elektromagnetycznych i polepszają finezje średnich/wysokich częstotliwości. Ponadto kolumny Triangle są chronione przed przepięciami prądu.
Aby osiągnąć najlepsze rezultaty optymalizacji, wewnętrzny oplot został wyselekcjonowany po wielokrotnych odsłuchach. Element, który często jest zapominany, w Triangle poświęcona jest mu zwiększona uwaga. Kable zapewniają perfekcyjnie czyste brzmienie średnich częstotliwości i solidny dźwięk niskich częstotliwości.
Kombinacja dwóch kabli minimalizuje rezonanse i zwiększa wydajność. Specjalna izolacja wykonana z dielektrycznego polietylenu, pomaga w stworzeniu perfekcyjnie czystego i gładkiego dźwięku. 

 

SPECYFIKACJA

 

Typ / Konstrukcja Podłogowa, 4-przetworniki, 3-drożna
Moc 120W moc nominalna
240W moc szczytowa
Pasmo przenoszenia 35Hz - 20kHz (+/- 3dB)
Bassreflex Przedni pojedynczy
Impedancja 8ohm
Efektywność 92dB
Przetwornik wysokotonowy 25 mm (1") z odlewanego aluminium
Przetwornik średniotonowy 185 mm (7.3")
Membrana papierowa
Kopułka przeciwpyłowa
Przetwornik niskotonowy Membrana z włókna szklanego, papierowa
Podwójny magnes
Wymiary (W x S x G) 117 x 23.3 x 37.2 cm
123 x 37 x 38.6 cm z podstawą
Waga 33 kg / szt.

 

Dostępne wersje i kolory:
Black Piano Lacquer  
Mahogany Piano Lacquer  
White Piano Lacquer  

 

 

Gwarancja

certyfikaty/poplaktriangle.jpg

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: