Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

 

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

credit agricole

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

Audioquest NightHawk

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Waga: 1 kg

Producent: Audioquest

Audioquest NightHawk | Słuchawki nauszne | Dostawa GRATIS na stronie producenta

2599.00
1750.00
Kolor:
brązowy HG
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

AUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/dd.pngAUDIOSFERA

Słuchawki półotwarte AudioQuest NightHawk

NightHawk to półotwarte słuchawki wokółuszne, które jeszcze przed wprowadzeniem na rynek zostały uhonorowane tytułami 2015 CES Innovation Awards Honoree w kategorii słuchawek oraz 2015 CES Best of Innovation Winner za proekologiczną konstrukcję i technologię nienaruszającą równowagi ekologicznej. Za pomocą tej wyjątkowej konstrukcji AudioQuest wyznacza kierunek rozwoju słuchawek zarówno pod względem stosowania najnowszej techniki, jak i przekraczania granic, w których jakość, innowacyjność i zrównoważony rozwój zostają urzeczywistnione przy zachowaniu przystępnej ceny. Każdy szczegół modelu NightHawk został starannie zoptymalizowany tak, aby zapewnić najwyższy poziom zaawansowania pod względem akustyki, ergonomii i estetyki. 

 

AudioQuest-NightHawk

 

Muszle słuchawek NightHawk wykonane są z niezwykłego materiału zwanego „ciekłym drewnem”, który zapewnia niesamowite właściwości akustyczne i jednocześnie jest przyjazny dla środowiska. Wyrafinowane muszle słuchawek zostały zainspirowane obudowami kolumn głośnikowych i wykorzystują specjalne wsporniki, które zwiększają strukturalną integralność i minimalizują niepożądany rezonans i wibracje. Wewnętrzne powierzchnie obudów starannie pokryto powłoką z elastomeru, aby jeszcze bardziej ograniczyć szkodliwe wibracje, podczas gdy materiał tłumiący, składający się z mieszaniny wełny i poliestru, zapewnia niezwykle gładkie, naturalne pasmo przenoszenia. 

AudioQuest-NightHawk

 

NightHawk to pierwsze, całkowicie oryginalne słuchawki wykorzystujące elementy wydrukowane w technologii 3D – bioniczna maskownica, która wykorzystuje złożoną kratownicę w kształcie przestrzennego diamentu, rozprasza dźwięk i ogranicza rezonans. 50-mm „tłokowe” przetworniki wyposażone są w membrany z biocelulozy, materiału cechującego się niesamowitą sztywnością oraz brakiem rezonansu i efektu break-up’u. Z kolei specjalny, opatentowany układ napędowy znacząco redukuje zniekształcenia intermodulacyjne. 

 

AudioQuest-NightHawk

 

Elastyczny pałąk nagłowny modelu NightHawk skutecznie rozkłada ciężar słuchawek, gwarantując pewność i łatwość dopasowania. Całość została zaprojektowana tak, aby zminimalizować siłę ściskającą i tym samym uprzyjemnić wielogodzinne sesje odsłuchowe. Ponadto specjalny system zawieszenia słuchawek NightHawk umożliwia swobodny ruch muszlom, co pozwala im dopasować się do dowolnego kształtu i wielkości głowy. Ponadto odizolowane nauszniki dodatkowo chronią konstrukcję przed szkodliwym rezonansem. 

 

AudioQuest-NightHawk

 

 

Oczywiście słuchawki NightHawk korzystają z ponad 30-letniego doświadczenia firmy AudioQuest w projektowaniu zaawansowanych kabli, wliczając przewody słuchawkowe, opracowane w celu zminimalizowania zniekształceń i zwiększenia emocjonalnej więzi z muzyką. Kable słuchawkowe wykorzystują wiele rozwiązań stosowanych w przewodach głośnikowych i interkonektach, m.in. przewodniki z litej miedzi+ o perfekcyjnie czystej powierzchni, piankową izolację polietylenową, wypełniony karbonem system rozpraszania szumu (NDS) oraz posrebrzane złącza. Do słuchawek dołączana jest przejściówka z 3,5 mm na 6,3 mm, w której wtyk z czerwonej miedzi także został pokryty cienką warstwą srebra, w wyniku czego uzyskujemy element, który nie tylko jest w pełni funkcjonalny, lecz także spełnia standardy modelu NightHawk.

 

AudioQuest-NightHawk

 

 

 

Od pierwotnej koncepcji, aż do chwili wieńczącej udoskonalenia modelu NightHawk, projektant Skylar Gray pracował od podstaw, urzeczywistniając swoją wizję i zmierzając do ostatecznego celu, jakim jest słuchania muzyki za pomocą słuchawek, których brzmienie wykracza poza świat słuchawek.

 

AudioQuest-NightHawk

 

Słuchawki NightHawk dostarczane są z przewodem o długości 2,4 m oraz przejściówką 3,5 mm-6,3 mm. Dodatkowo AudioQuest dołącza również etui ochronne, które umożliwia przechowywanie słuchawek np. w trakcie podróży.

 

AudioQuest-NightHawk

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: