Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

KEF LS50 Wireless

Czas dostępności: Dostępny do 2 dni

Waga: 23 kg

Wymiar: 300 x 200 x 308 mm

Producent: KEF

KEF LS50 Wireless | Kolumna podstawkowa | Dostawa GRATIS | AUTORYZOWANY Dealer SZCZECIN na stronie producenta

4962.50
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

AUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/dd.pngAUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/mows.pngAUDIOSFERA

 

KEFLS50 Wireless | Kolumna podstawkowa

 

 

LS50 Wireless brzmi czysto, dokładnie i transparentnie, tworząc intensywne, bogate i wielowymiarowe wrażenia sceniczne. Małe obudowy zawdzięczają to brzmienie fachowemu projektowi akustycznemu i zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

 
 
 

Niekorzystne efekty takie jak wibracje obudowy, radiacja dźwięku, rezonanse i koloryzacja zostały wyeliminowane dzięki pełnej integracji wszystkich nagradzanych charakterystyk akustycznych głośników LS50. Obejmują one obudowę zaprojektowaną z wykorzystaniem metody elementów skończonych (FEA), przetwornik Uni-Q, usztywnienie wykorzystujące tłumienie warstwą nieswobodną (CLD), precyzyjnie wycięte, zakrzywione fronty oraz eliptyczny, elastyczny tunel dźwiękowy.

 
 
 

Opatentowana przez firmę KEF technologia Uni-Q zapewnia trójwymiarowy obraz dźwięku tam, gdzie się siedzi — całe pomieszczenie stanowi obszar najlepszego odsłuchu („sweet spot”). Obecnie, w jej 11 generacji, umieszczono głośnik wysokotonowy w środku akustycznym stożka częstotliwości basowych i średnich, co pozwala głośnikom LS50 Wireless tworzyć bardziej detaliczny, dokładny i pięknie zintegrowany, trójwymiarowy obraz dźwiękowy.

 
 
 

Wysokie i niskie częstotliwości powinny docierać do uszu dokładnie we właściwym czasie. Takie perfekcyjne zgranie w czasie było dotychczas przypadkiem idealnym w rozważaniach teoretycznych, a idealnie dokładny dźwięk był dostępny jedynie w obrębie małego obszaru „sweet spot”. W głośnikach LS50 Wireless, dzięki zaawansowanej korekcji czasu w zwrotnicy DSP oraz unikalnym możliwościom przetwornika Uni-Q w zakresie dyspersji dźwięku możliwe jest uzyskanie skorygowanego w czasie, dokładnego dźwięku w różnych pomieszczeniach. Tej cechy nie da się odtworzyć w żadnym innym głośniku aktywnym.

 

 

Audiofilski dźwięk oznacza audiofilskie technologie. Głośniki LS50 Wireless zawdzięczają swoje brzmienie wielu zaawansowanym komponentom użytym do ich budowy. Specjalistyczne rozwiązania inżynierów audio zastosowane w LS50 Wireless obejmują biegnącą od wejścia do wyjścia ścieżkę sygnału cyfrowego o wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity, dedykowany przetwornik DAC na kanał, przedwzmacniacz strumieniowy oraz wzmacniacz 2 x 230 W w konfiguracji bi-amp dual mono. Wszystko z fabryczną optymalizacją.

 
 
 

Każdy element informacji ze źródła muzyki o wysokiej rozdzielczości jest całkowicie i dokładnie reprodukowany przez biegnącą od wejścia do wyjścia ścieżkę sygnału cyfrowego o wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity. Płynący nią sygnał jest od wejścia do wzmacniaczy całkowicie cyfrowy i ma wysoką rozdzielczość. Standardowe wtyki RJ45 dla kabli łączeniowych między głośnikami oraz ekranowana skrętka Cat 6 poprawiają przepustowość i zapas wydajności, odrzucając szum i zapewniając zgodność elektromagnetyczną oraz przede wszystkim spójną wysoką jakość dźwięku systemu LS50 Wireless.

 
 

Piękno głośników LS50 Wireless wynika z naturalnego połączenia prostoty i elegancji. Ich konfiguracja i użytkowanie jest łatwe, ale za sprawą natchnionej inżynierii dźwięku i przetwornika Uni-Q, oferują one wyrafinowane wrażenia dźwiękowe dla audiofilów.

 
 
 

Niesamowite wrażenia dźwiękowe wymagają jedynie podłączenia kabli. Wystarczy podłączyć oba głośniki LS50 Wireless do źródła zasilania i podłączyć do nich źródło, aby rozkoszować się dźwiękiem wysokiej jakości, na jaką zasługuje muzyka.

 
 

System LS50 Wireless łatwo wtopić we wnętrzu bez wprowadzania bałaganu — to tylko dwie obudowy głośników. Trzy dostępne wersje o żywych kolorach — tytanowa szarość/czerwień, błyszcząca czerń/błękit i błyszcząca biel/miedź — nie sprawią kłopotu w dobraniu odpowiedniej kombinacji do kolorystyki pomieszczenia.

 
 
 
Brzmienie LS50 Wireless można wyregulować, używając selektywnego equalizera nastrojonego pod kątem kompensacji różnych wariantów montażu, co daje więcej opcji ustawienia głośników w pomieszczeniu. Niezależnie od ustawienia technologia Uni-Q równomiernie rozprowadza dźwięk, zapewniając pełne zadowolenie z odsłuchu.

 

Bogaty zestaw opcji połączeń głośników LS50 Wireless pozwala podłączać do nich szereg urządzeń. Dostępne interfejsy to Wi-Fi w standardzie 2,4 GHz/5 GHz, Bluetooth 4.0 z kodekiem aptX, asynchroniczny port USB typu B, wejście optyczne TOSLINK i wejście analogowe RCA. W sumie można podłączyć nawet 12 urządzeń, w tym maksymalnie osiem urządzeń Bluetooth, i wygodnie przełączać między nimi.

 
 
 

Dotykowy panel i pilot zdalnego sterowania zapewniają pełną kontrolę nad głośnikami LS50 Wireless w każdym aspekcie. Specjalna aplikacja dla systemu iOS lub Android pozwala na szczegółową regulację w celu optymalizacji dźwięku dla różnych pomieszczeń.

 

 

Dane techniczne:


- Przetworniki Tablica przetworników Uni-Q:
- Wysokie tony: 25 mm, kopułkowy, aluminiowy, wentylowany
- Niskie/średnie tony: 130 mm, stop magnezu i aluminium
- Zakres częstotliwości (-6 dB) Mierzony przy 85 dB/1m 40 Hz – 47 kHz (większe podbicie basów)
  43 Hz – 47 kHz (standardowo)
  46 Hz –47 kHz (mniejsze podbicie basów)
- Odpowiedź częstotliwościowa (±3 dB) Mierzona przy 85 dB/1m 40 Hz – 28 kHz (większe podbicie basów)
  50 Hz – 28 kHz (standardowo)
  61 Hz – 28 kHz (mniejsze podbicie basów)
- Maks. poziom ciśnienia wyjściowego (SPL) 106 dB
- Moc wyjściowa wzmacniacza Niskie tony: 200 W Wysokie tony: 30 W
- Wejścia Wi-Fi 2,4 GHz/5 GHz
- Bluetooth 4.0 z kodekiem aptX
- USB typu B
- Optyczne TOSLINK
- Analogowe liniowe RCA
- Ethernet 10/100 Mb/s RJ45 (sieciowe i serwisowe)
- Wyjście subwoofera
- Rozdzielczość do 24 bitów
- Częstotliwość próbkowania do 192 kHz (USB typu B), do 96 kHz (optyczne TOSLINK)
- Standard sieci Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n
- Pasmo częstotliwości Wi-Fi Dual-band 2,4 GHz/ 5 GHz
- Zasięg Bluetooth 10 m
- Pamięć Bluetooth 8 urządzeń
- Moc Bluetooth 2,5 mW (urządzenie Bluetooth klasy 2)
- Wymiary (wys. x szer. x głęb.) 300 x 200 x 308 mm
- Ciężar Lewy głośnik 10,0 kg, Prawy głośnik 10,2 kg
- Zasilanie Prąd przemienny 100–240 V 50/60 Hz

Gwarancja

Autoryzowana Gwarancja wyłącznego dystrybutora KEF na Europę (GP Acoustics GmbH)


certyfikaty/KEFlogo.jpg


Uwagi o produkcie

Cena za sztukę. Sprzedawane wyłącznie w parach.

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: