Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

Paradigm PW Link

Czas dostępności: Dostępny do 2 dni

Waga: 1 kg

Wymiar: 7.9 x 14.6 x 21.9 cm

Producent: Paradigm

Paradigm PW Link | Bezprzewodowy przedwzmacniacz | Autoryzowany DEALER Szczecin na stronie producenta

1750.00
Kolor:
czarny
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

Paradigm PW Link | Bezprzewodowy przedwzmacniacz

 

Typ / Konstrukcja Bezprzewodowy przedwzmacniacz
Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz/5 GHz, 802.11 g/n
DTS Play-Fi
Wi-Fi
Ethernet Tak
Radio internetowe Tak
Aplikacje do sterowania Android
iOS
Windows

Dostępne na:
Amazon apps
Apple store
Google play
Windows store
Złącza wejściowe cyfrowe USB (do aktualizacji oprogramowania)
Złącza wejściowe analogowe Analogowe RCA
3.5 mm wejście analogowe
Gniazda głośnikowe L/P
12 VDC
Złącza wyjściowe cyfrowe Ethernet 10/100
1 x optyczne
Złącza wyjściowe analogowe Analogowe RCA
Trigger
Funkcje / wyposażenie System korekcji akustyki ARC z dołączonym mikrofonem do kalibracji
Wymiary (W x S x G) 7.9 x 14.6 x 21.9 cm
Waga 1 kg / szt.
Dostępne wersje i kolory:
Black  
 

 

 

Zatem prześlijmy muzykę z Twojego systemu stereo lub zestawu kina domowego i... zoptymalizujmy warunki za pomocą Systemu Korekcji Akustyki Pomieszczenia ARC (Anthem Room Corection)

Bezprzewodowa wolność!

 Zaprojektowany przez Anthem Electronics przedwzmacniacz Paradigm PW LINK zmieni każdą dowolną parę głośników... bezprzewodowo! Jedyne co trzeba zrobić, to podłączyć urządzenie do routera oraz wzmacniacza i... gotowe! Przesyłanie muzyki przez sieć Wi-Fi w Twoim domu daje natychmiastowy dostęp do nieskończonej spersonalizowanej playlisty przez funkcjonalną aplikację oraz bezprzewodowe połączenie głośników.
 

Dźwięk zoptymalizowany dla każdej przestrzeni.

Technologia ARC™, z autorską Kalibracją Mikrofonu zaprojektowana przez Paradigm, wykorzystuje zaawansowany algorytm DSP by zoptymalizować wydajność głośników w każdej przestrzeni. W zaledwie kilku prostych krokach mikrofon mierzy wyjście dźwięku, porównuje je do optmalnej odpowiedzi i natychmiast dostosowuje wyjście bezprzewodowego głośnika, by zapewnić czysty dźwięk. Zauważysz faktyczną różnicę jaką tworzy System Korekcji Akustyki Pomieszczenia w dźwięku. Żadne inne bezprzewodowe urządzenia streamujące dźwięk nie posiadają takiego systemu.


Cechy: 

• Pozwala na bezprzewodowe przesyłanie muzyki na każdy dostępny wzmacniacz/system głośników - wystarczy połączyć!

• Reprodukcja dźwięku wysokiej rozdzielczości  do 24bit/192kHz*

• Współpracuje z systemami Android oraz iOS, a także urządzeniami PC

• Pozwala na streamowanie muzyki z cyfrowych bibliotek oraz serwisów takich jak Spotify, Deezer, Pandora czy Tidal

*24bit/192 kHz dostępne przy połączeniu przewodowym dołączonym kablem Ethernet

 

Co to jest ARC?

Mówiąc krótko, System Korekcji Akustyki Pomieszczenia ARC szybko „koryguje” niepożądane efekty, jakie wywołują powierzchnie pomieszczenia takie jak ściany, podłogi i sufity na dźwięk, który wydobywa się z kolumny głośnikowej. Usunięcie tych efektów pozwala urządzeniom audio osiągnąć bardzo naturalny dźwięk w każdym pomieszczeniu, zbliżony do standardów laboratoryjnych.

Wgłębiając się w techniczne aspekty, ARC to opatentowane oprogramowanie cyfrowego przetwarzania sygnału, które współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym mikrofonem kalibracyjnym i Twoim komputerem PC, aby szybko i łatwo zoptymalizować audio dla Twojej unikalnej przestrzeni odsłuchowej.

Nasi inżynierowie stworzyli system ARC podczas badań nad tym w jaki sposób powielić laboratoryjne standardy odtwarzania audio w nielaboratoryjnych warunkach. Te przełomowe badania były wykonywane we współpracy z Kanadyjskim Narodowym Instytutem Badań, który jest organizacją rządową badań i technologii.
Nasi inżynierowie zdali sobie sprawę, że odsłuchowe wrażenia prawdziwego świata mają mało wspólnego z kontrolowanym środowiskiem laboratoriów audio. W związku z tym dźwięk nawet najlepszych zestawów głośnikowych jest wypaczany przez anomalie pomieszczenia jak na przykład umeblowanie. Te przeszkody powodują fale stojące, rezonanse i odbicia, które mogą koloryzować dźwięk, który słyszysz. Wyobraź sobie fale dźwiękowe płynące z Twoich głośników jako kręgi na powierzchni wody. To pozwoli Ci łatwo zrozumieć jak kręgi dźwięku odbijają się od każdej przeszkody, którą napotkają. Od razu zrozumiesz jakie korzyści przynosi zniwelowanie tych przeszkód.

ARC cyfrowo porównuje akustyczną sygnaturę pomieszczenia ze standardami laboratoryjnymi. System dokonuje pomiaru pasma każdego z głośników w relacji do miejsca odsłuchu. Potem używa zaawansowanych algorytmów w celu eliminacji negatywnych efektów przeszkód w pomieszczeniu, regulując pasmo i korygując efekty fazy. Wtedy ARC „usuwa” przeszkody, pozostawiając parametry, które są zgodne ze standardami laboratoryjnymi.

Jak pracuje ARC?

Zestaw ARC jest bardzo prosty w użyciu i wymaga zaledwie kilku prostych kroków, które dostosują Twoje głośniki do unikalnej przestrzeni odsłuchowej.

Każdy komponent ARC-ready jest dostarczany z kompletnym zestawem ARC, który się składa z oprogramowania i pliku kalibrującego (dostępne na stronie internetowej producenta), mikrofonu i wysokiej jakości złączy. 

Podłącz mikrofon kalibracyjny do swojego komputera i do swojego PW. Umieść mikrofon w każdym miejscu odsłuchu w swoim pomieszczeniu (minimum pięć, maksimum dziesięć pozycji) aby pozwolić ARC pobrać próbkę dźwięku z każdej lokalizacji.

Opatentowane oprogramowanie ARC mierzy różnice pomiędzy idealnym laboratoryjnym standardem pasma głośnika a ich realną wydajnością w Twoim pokoju. Następnie jego wyrafinowany układ DSP dokonuje precyzyjnej korekcji pasma i kreuje właściwe krzywe zwrotnicy powodując, że jakość Twoich głośników w Twoim pomieszczeniu będzie spełniać prawie idealne standardy laboratoryjne!

Teraz będziesz słyszeć dokładnie to co nasi inżynierowie chcieli żebyś słyszał: czysty, naturalny, transparentny dźwięk, niezależnie od tego jakie wyzwania napotka on w Twoim pokoju odsłuchowym!

Gwarancja

Autoryzowana Gwarancja Polskiego Dystrybutora Paradigm 24 miesiące + 36 miesicy po rejestracji produktu (Polpak Poland sp. z o.o.)

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: