Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

 

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

credit agricole

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

Paradigm MONITOR 9 V.7

Czas dostępności: Dostępny do 2 dni

Waga: 19 kg

Wymiar: 101.6 x 17.5 x 26.5 cm

Producent: Paradigm

Paradigm MONITOR 9 V.7 | Kolumna Podłogowa | Autoryzowany DEALER Szczecin na stronie producenta

1649.00
Kolor:
czarny
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

Paradigm MONITOR 9 V.7 | Kolumna Podłogowa

 PARAMETRY

 
Typ / Konstrukcja 4 przetwornikowa, 2.5 drożna, bi-wiring
Punkt odcięcia zwrotnicy; 2.0kHz, 700Hz
Moc 150W
Pasmo przenoszenia 46Hz – 22kHz (±2 dB) na osi
46Hz – 18kHz (±2 dB) 30° poza osią
Bassreflex Tylny pojedyńczy
Impedancja 8ohm
Efektywność 91dB
Przetwornik wysokotonowy 25 mm (1") kopułka z czystego aluminium
Chłodzona i tłumiona ferro-fluidem
Przetwornik średnio-niskotonowy 140 mm (5,5") czyste aluminium
Cewka 25 mm odporna na wysokie temperatury
Przetwornik niskotonowy 2 x 140 mm (5.5") polipropylen nasączany carbonem
Cewka 25 mm (1") odporna na wysokie temperatury
Wymiary (W x S x G) 101.6 x 17.5 x 26.5 cm
Waga 19.1 kg / szt.

 

Dostępne wersje i kolory:

Black

 

 

To siódma wesja niesamoitych głośników z serii Monitor. Każda nowa generacja jest okazją do doskonalenia: innowacji projektowych z odniesieniem do naszych droższych serii, części składowych referencyjnej jakości, na obudowie, skończywszy! 

Gdy chodzi o uzyskanie nejlepszej  jakość za rozsądną cenę, cięzko znleżc produkt lepieszy niż z Paradigm z serii Monitor. Od początku swego istnienia, seria Monitor został ulubieńcem audiofilów w budźetowej klasie tego typu głosników. Możemy obiecać, ze będzie grać głośniej,  głębiej, brzmieć lepiej niż jakakolwiek głośniki innej marki w swoim przedziale cenowym.

Budowa
Głośniki wysokotonowe w Serii 7 wykonane są z czystego aluminium (PAL™) w przeciwieństwie do tytanowych, stosowanych we wcześniejszych generacjach, są chłodzone i wytłumione ferrofluidem. Góra pasma jest bardziej strzelista i przestrzenna, krystalicznie czysta i nierozcieńczona nawet przy najwyższych poziomach. Nowa siateczka ochronna tweeter'a (znana z naszej najwyższej, highend'owej serii Signature). Siateczka ta oferuje nie tylko ochronę dla tweeterów PAL, ale w połączeniu z technologią WaveGuide™, działa cuda w szerokim rozprzestrzenianiu dźwięku.
 

Anodyzowane satyną membrany średnio/niskotonowe z czystego aluminium (w przeciwieństwie do formowanych wtryskowo membran polimerowych znanych z wcześniejszych generacji). Bardzo wysoki współczynnik sztywności do masy oraz niesamowity wskaźnik tłumienia wewnętrznego poprawia czystość średnich tonów oraz minimalizuje zniekształcenia.

Zamknięta komora za dedykowanym głośnikiem średnio-tonowym wykonana z GRIP™ - wzmacnianego szkłem, formowanym wtryskowo polimerem. Taka konstrukcja zapobiega masywnemu ciśnieniu powietrza generowanego przez głośniki basowe na koloryzowanie dźwięku.

Nasączana carbonem, formowana wtryskowo polipropylenowa membrana basowa. Wysoka zawartość minerału oraz proces formowania wtryskowego stworzyły wytrzymała, sztywną membranę, dając nam powód do chwalenia się regularną powtarzalnością.

Struktura napędu/magnesu o dużym wychyleniu. Pomimo zmniejszenia liczby głośników w niektórych modelach, kolumny i podłogowe i centralne tak naprawdę grają głębiej. Po części zawdzięczają to zaawansowanej konstrukcji: odpornym na wysokie temperatury cewkom z drutu miedzianego lub aluminiowego nawiniętego na kształtnik z Kapton®, dużym magnesom i zoptymalizowanym (FEA) częścią głównym.

Nowe zawieszenia z piankowej gumy/elastomeru oraz zaawansowane resory Nomex® (Geometria serii Reference Studio!) pomagają pomagają uzyskać ten efekt grania głośno oraz głęboko, pozwalając membranie nie tylko dalej, ale również łatwiej i oczywiście z odpowiednią kontrolą.

Idealna charakterystyka przetworników w naszej serii Monitor powstaje również poprzez skomplikowaną sieć zwrotnic, wyrównujących dźwięk za pomocą komponentów referencyjnej jakości takich jak: kondensatory elektrolityczne, bipolarne, lub z folii polipropylenowej, induktorów z rdzeniem powietrznym, lub laminowanym i rezystorów wysokiej mocy. Topologie zwrotnic są pierwszo- i drugo-rzędowe z odpowiadającymi im trzecio i czwartorzędowymi zboczami akustycznymi, oferując optymalne pasmo oraz doskonałą integracją w "miejscach spotkań" poszczególnych przetworników.

Cała nowa konstrukcja przedniej ścianki. Czysta estetyka... nic do oglądania, oprócz pięknych przetworników, żadnych widocznych śrub, czy mocowań. Gruby i sztywny MDF 3/4" na całej wysokości. Zoptymalizowana pod kątem FEA (również z analizą naprężeń), aby przezwyciężyć ograniczenia fizycznych materiałów. Modalna analiza częstotliwościowa pozwoliła nam dostarczyć najbardziej wolną od rezonansów, wibracji i podkolorowań obudowę Serii Monitor do tej pory. Dokładne dopasowana do reszty obudowy.

 

 

 

 

Gwarancja

Autoryzowana Gwarancja Polskiego Dystrybutora Paradigm 24 miesiące + 36 miesicy po rejestracji produktu (Polpak Poland sp. z o.o.)

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: