Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

GoldenEar ForceField 5

Czas dostępności: Dostępny do 2 dni

Waga: 21 kg

Wymiar: 38cm x 45,7cm x 37,15cm

Producent: GoldenEar

GoldenEar ForceField 5 | Subwoofer | Gwarancja PL | Dostawa GRATIS | Autoryzowany DEALER Szczecin na stronie producenta

5850.00
Kolor:
czarny
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

AUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/gnc.pngAUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/dd.pngAUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/mows.pngAUDIOSFERA

 

Subwoofer GoldenEar ForceField 5

 

Nadzwyczajny subwoofer ForceField 5 to największy i najpotężniejszy głośnik z całej serii ForceField. Wykorzystuje on całą zaawansowaną technologię i innowacyjne koncepcje zastosowane w modelach ForceField 3 i ForceField 4, jednak posiada jeszcze większą obudowę. W modelu ForceField 5 zamontowano 12-calowy przetwornik niskotonowy (o potężnym układzie magnetycznym), napędzany zaprojektowanym przez GoldenEar, kontrolowanym przez procesor DSP, cyfrowym wzmacniaczem o mocy 1500 W. Przetwornik został sprzężony ciśnieniowo z promieniującym do dołu prostokątnym, płaskim radiatorem infradźwiękowym o rozmiarach 12-3/4" x 14-1/2".

Obsypane nagrodami subwoofery ForceField zostały zaprojektowane od zera, aby można było połączyć subtelną muzyczną detaliczność z mocą dorównującą trzęsieniu ziemi – a wszystko to zostało zamknięte w atrakcyjnej, kompaktowej obudowie, która wtopi się w każde otoczenie. Zespół inżynierów GoldenEar korzystał z ponad 20-letniego doświadczenia tworząc jedne z najlepiej brzmiących, najkorzystniej recenzowanych i najlepiej się sprzedających subwooferów na świecie. Fundamentalnym założeniem projektu było to, aby nie poświęcać jakości dźwięku w celu zminimalizowania rozmiarów głośnika - jednak równie ważnym elementem była jego kompaktowa wielkość, co oznaczało, że subwoofery nie przekroczą założonych wymiarów w celu uzyskania bezkompromisowego, najwyższej jakości dźwięku. Natychmiast będziecie w stanie zobaczyć i usłyszeć, że te pozornie przeciwstawne cele zostały osiągnięte dzięki połączeniu kreatywnej myśli i znakomitego talentu technicznego.

Wiadomym jest, że aby stworzyć tak zaawansowaną technologicznie serię produktów jak ForceField, początkowa koncepcja jest najistotniejsza. Wszystkie subwoofery ForceField wykorzystują tę samą konstrukcję przetworników niskotonowych o ultra-długich cewkach sprzężonych z prostokątnymi, płaskimi radiatorami infradźwiękowymi promieniującymi do dołu. Dzięki temu połączono znakomity przekaz transjentów i detaliczność niewielkich przetworników aktywnych z subsonicznymi właściwościami i wyjątkowo dobrze dopasowanym do otoczenia sprzężeniem radiatorów o dużych membranach. W zasadzie radiatory te, ze swoim skierowanym ku podłodze wylotem, osiągają niemal perfekcyjne dopasowanie impedancji do otaczającego głośnik powietrza, które jest charakterystyczne dla dobrze zestrojonego toru transmisji dźwięku. Taka kombinacja jest również niezwykle elastyczna pod względem wymagań dotyczących umieszczenia głośnika w pokoju odsłuchowym.

 
"Przekazywał spiętrzenia niskich tonów z pewnością, która wstrząsała podłogą."
-- Mark Fleischmann, Home Theater

Następny krok konstrukcyjny wiązał się z poświęceniem niezliczonej ilości godzin w celu zaprojektowania doskonałego, cyfrowego wzmacniacza wysokiej mocy opartego na procesorze DSP, pracującego w klasie D. Wzmacniacze charakteryzują się różnymi mocami w zależności od modelu subwoofera (FF 5 – 1500 W, FF 4 – 1200 W i FF3 – 1000 W). We wzmacniaczach wykorzystano inteligentne kontrolery typu PLD z niemal bezzwłocznym czasem reakcji, na poziomie 278nS, co pozwala na zarządzanie niezliczoną ilością funkcji, włącznie z zabezpieczeniem przed przesterowaniem, kontrolą obecności składowej stałej, zabezpieczeniem przeciwnapięciowym stopnia wyjściowego oraz tranzystorowym ograniczeniem wielopasmowym. Kontroler DSP również umożliwia precyzyjne ustawienie equalizera. Dodatkowo, wewnętrzne THD pozostają na niezwykle niskim poziomie, więc nie ma konieczności stosowania głębokiej pętli sprzężenia zwrotnego, co zapewnia optymalne odwzorowanie transjentów.

Ostatni etap projektu stanowił dobór odpowiedniego kształtu obudowy, który był istotny zarówno ze względów estetycznych, jak i pod kątem wpływu na jakość dźwięku. Nierównoległe ścianki obudowy w niezwykle istotny sposób redukują odbicia wewnętrzne, a jednocześnie usztywniają strukturę samej obudowy. Rezultat, jaki osiągnięto, stanowi połączenie zdumiewającej siły uderzenia niskich tonów, niezwykle muzykalnej ich artykulacji i olbrzymich możliwości wytwarzania wysokich poziomów ciśnienia akustycznego, które zapierają dech w piersiach słuchaczom obecnym w pokoju odsłuchowym. Unikalne osiągnięcia systemu ForceField oznaczają wniesienie brutalnej siły T Rex, subtelności muzyki Stinga, czy realistycznych dźwięków wiolonczeli YoYo Ma, bezpośrednio do salonów w waszych domach.

 


 

Dane Techniczne Subwoofera ForceField 5:

Przetworniki:

Wysokiej sprawnosci przetwornik niskotonowy o długiej cewce, 12"
Prostokątny, płaski radiator infradźwiękowy, 13˝ x 15˝
Filtr Dolnoprzepustowy: 12 dB na oktawę regulowany w przedziale 40 - 150 Hz
Wejście Niskopoziomowe: Niefiltrowane
Pasmo Przenoszenia: 12 Hz - 250 Hz
Wzmacniacz: 1500 W, cyfrowy
Wymiary (z zamocowanymi podstawkami): 38cm (15˝) W x 45,7cm (18˝) D x 37,15cm (14-5/8˝) H
Waga: 20,9 kg netto

Gwarancja

Autoryzowana Gwarancja Polskiego Dystrybutora GoldenEar 24 miesiące (audiofast FAST M. J. Orszańscy sp. j.)

certyfikaty/audiofast.jpg

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: