Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

KEF Ci200RR-THX

3599.00
Kolor:
biały
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

AUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/dd.pngAUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/mows.pngAUDIOSFERA

 

KEF Ci200RR-THX | Dwudrożny głośnik

 

W przypadku muzyki i filmów sprzęt powinien bezbłędnie zapewniać dokładny, trójwymiarowy dźwięk– zadziwiająco czysty i uderzająco realistyczny, czyli taki którego oczekuje się od najlepszych tradycyjnych głośników. I to właśnie gwarantuje seria Ci.

 

Pasja firmy KEF w osiąganiu doskonałości akustycznej widoczna jest w każdym modelu. Dzięki połączeniu radykalnie innowacyjnych rozwiązań technicznych ze złożonymi technologiami konstrukcyjnymi seria Ci osiąga to co uznawano kiedyś za niemożliwe - kompaktowe głośniki z instalacją dostosowaną do potrzeb klienta, które brzmią równie zniewalająco jak system hi-fi o jakości odpowiedniej dla audiofila, niezależnie od miejsca siedzenia.

Sprzęt ma nienaganny wygląd, bo modele Ci firmy KEF charakteryzuje uniwersalność zastosowań. Seria składa się zarówno z malutkich głośników o wielkości opraw oświetlenia punktowego montowanych na suficie jak i uruchamianych mechanicznie głośników do kin domowych wysokiej jakości, które przesuwają się w odpowiednie miejsce po dotknięciu przycisku. Każdy z nich można stosować w trudnych warunkach, takich jakie panują w łazienkach czy na łodziach.

Wszystkie głośniki firmy KEF są dźwiękowo dopasowane, zatem każda kombinacja określona dla różnych obszarów słuchania będzie miała taką samą barwę dźwięku, zapewniając doskonale spójne studio.

Szybka, łatwa instalacja to zaleta, którą zawsze doceniali instalatorzy serii Ci. Głośniki serii Ci można zamontować szybko, nawet nieposiadając specjalnych umiejętności. Wystarczy wykorzystać unikalne właściwości rozwiązań konstrukcyjnych firmy KEFP i przejść kilka prostych kroków. Zaraz po wycięciu otworu i poprowadzeniu kabla wybrany przez użytkownika obszar wypełni wspaniały, wysokiej jakości dźwięk.

 

Ci200RR-THX

Nowa niesamowita seria Ci R przeznaczona do kina domowego z instalacją własną posiada imponujące właściwości akustyczne klasycznego podłogowego sprzętu firmy KEF, od którego wzięła swoją nazwę. Oferuje pełną dramatyzmu i intensywności emocji jakość dźwięku kinowego.

Seria Ci R składa się z głośnika montowanego w suficie, który można łączyć z jednym z dwóch modeli montowanych w ścianie oraz nowym niezwykłym subwooferem. Zgodnie z oczekiwaniami niesamowite właściwości zestawu ustalają nowy standard dla głośników z własną instalacją.

Wyposażony w 38mm (1,5 cala) wysokotonową cewkę połączoną z wentylowanym aluminiowym stożkiem i „mandarynkowym” falowodem, a także głośnik wysokotonowy z potężnym magnesem i przestrzennym systemem Z-flex, model Ci200RR-THX jest sufitowym głośnikiem będącym w stanie zapewnić kinowe wrażenia nawet w największych pomieszczeniach.

Ci200RR-THX to montowany w suficie głośnik posiadający certyfikat ULTRA2 przyznawany przez THX. Dogłębne zrozumienie procesu tworzenia filmu i przestrzennego dźwięku leży u podstawy certyfikatów THX dla głośników 2.1, 5.1 i 7.1. Zaprojektowane z cechami konstrukcyjnymi profesjonalnych głośników studyjnych, głośniki THX odtwarzają równowagę tonów twórców filmowych w domowych warunkach. Rezultat? Sceny akcji robią jeszcze większe wrażenie, a dialogi brzmią naturalnie i naprawdę wciągają.

Głośniki sufitowe z certyfikatem THX zapewniają pasmo przenoszenia, wydajność i jakość dźwięku właściwe głośnikom stojącym. Łączą tym samym przestrzenną jakość dźwięku THX z komponentami harmonijnie łączącymi się z każdym wnętrzem.

 

 

Dane techniczne:

Model Ci200RR-THX

Impedancja znamionowa

Czułość
(2.83V/1m)
90dB

Charakterystyka częstotliwościowa
(±6 dB) z otwartym tyłem
33Hz - 28kHz

Dolna częstotliwość graniczna 2.2kHz

Głośniki składowe
LF
HF

200mm (8 in.)
38mm (1.5 in.) Uni-Q

Zalecana moc wzmacniacza 10-190W

Wymiary zewnętrzne produktu
(wys. x szer. x gł.)
Φ290 x 132.6mm
Φ11.42 x 5.22 in.

Wymiary otworu montażowego
(wys. x szer.)
Φ238mm (Φ9.37 in.)

Masa netto 3.6 kg (7.94 lbs)

Głębokość montażu od powierzchni 126.5 mm (4.98 in.)

Dodatkowa ramka rough-in RIF200R

Gwarancja

Autoryzowana Gwarancja wyłącznego dystrybutora KEF na Europę (GP Acoustics GmbH)


certyfikaty/KEFlogo.jpg


Uwagi o produkcie

Cena za sztukę. Sprzedawane wyłącznie w parach.

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: