Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

KEF Ci200.3QT

2450.00
Kolor:
biały
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

AUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/dd.pngAUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/mows.pngAUDIOSFERA

 

KEF Ci200.3QT | Dwudrożny głośnik Uni Q z siłownikiem

 

W przypadku muzyki i filmów sprzęt powinien bezbłędnie zapewniać dokładny, trójwymiarowy dźwięk– zadziwiająco czysty i uderzająco realistyczny, czyli taki którego oczekuje się od najlepszych tradycyjnych głośników. I to właśnie gwarantuje seria Ci.

 

Pasja firmy KEF w osiąganiu doskonałości akustycznej widoczna jest w każdym modelu. Dzięki połączeniu radykalnie innowacyjnych rozwiązań technicznych ze złożonymi technologiami konstrukcyjnymi seria Ci osiąga to co uznawano kiedyś za niemożliwe - kompaktowe głośniki z instalacją dostosowaną do potrzeb klienta, które brzmią równie zniewalająco jak system hi-fi o jakości odpowiedniej dla audiofila, niezależnie od miejsca siedzenia.

Sprzęt ma nienaganny wygląd, bo modele Ci firmy KEF charakteryzuje uniwersalność zastosowań. Seria składa się zarówno z malutkich głośników o wielkości opraw oświetlenia punktowego montowanych na suficie jak i uruchamianych mechanicznie głośników do kin domowych wysokiej jakości, które przesuwają się w odpowiednie miejsce po dotknięciu przycisku. Każdy z nich można stosować w trudnych warunkach, takich jakie panują w łazienkach czy na łodziach.

Wszystkie głośniki firmy KEF są dźwiękowo dopasowane, zatem każda kombinacja określona dla różnych obszarów słuchania będzie miała taką samą barwę dźwięku, zapewniając doskonale spójne studio.

Szybka, łatwa instalacja to zaleta, którą zawsze doceniali instalatorzy serii Ci. Głośniki serii Ci można zamontować szybko, nawet nieposiadając specjalnych umiejętności. Wystarczy wykorzystać unikalne właściwości rozwiązań konstrukcyjnych firmy KEFP i przejść kilka prostych kroków. Zaraz po wycięciu otworu i poprowadzeniu kabla wybrany przez użytkownika obszar wypełni wspaniały, wysokiej jakości dźwięk.

 

Ci200.3QT

Seria Ci Motorised firmy KEF została zaprojektowana tak, aby w trakcie przerwy w użytkowaniu sprzętu można go było złożyć płasko pod sufitem. Dzięki temu seria idealnie nadaje się do kina domowego, szczególnie w połączeniu z uruchamianymi mechanicznie ekranami, które stanowią część w pełni zautomatyzowanego systemu.

W przypadku zastosowań komercyjnych szczególnie dobrze sprawdzają się jako dyskretne rozwiązania w salach konferencyjnych. W razie potrzeby, przesuwają się w odpowiednie położenie po naciśnięciu pilota i zapewniają rozległy obszar przekazywania dźwięku o idealnym brzmieniu.

 

Ci200.3QT — funkcje i zalety

Dwudrożny głośnik Ci200.3QT charakteryzuje się mocą 100 W, czułością 88 dB oraz maksymalną mocą dźwięku równą 108 dB. Polipropylenowy stożek nisko-/średniotonowy o średnicy 200 mm i zamontowana współosiowo tekstylna kopułka wysokotonowa o średnicy 25 mm chłodzona cieczą ferromagnetyczną zapewniają niezrównaną charakterystykę rozpraszania poza osią główną. Wyjątkowy poziom wyrafinowania konstrukcji umożliwia ustawienie głośnika w jednej z pięciu wstępnie ustalonych pozycji, ciesząc oko spostrzegawczych klientów. Maskownicę i kratkę można pomalować zgodnie z wystrojem wnętrza.

Zastosowania

Głośniki Ci200.3QT z serii Ci nadają się najlepiej do odtwarzania muzyki o wysokiej jakości oraz do zastosowań, w których liczy się wzmocnienie barwy głosu i znakomita wydajność hi-fi:

• systemu typu „Multi Room”
• systemy kina domowego
• sale klubowe, bary, butiki
• sale konferencyjne i biura
• lotniska, centra kongresowe, hotele
• hale koncertowe i teatralne
• kościoły i świątynie
• stadiony i hale sportowe

Dane konstrukcyjne

Model Ci200.3QT z serii Ci powinien zawierać:

• Jedną tablicę przetworników Uni-Q® — polipropylenowy stożek nisko-/średniotonowy o średnicy 200 mm i zamontowaną współosiowo tekstylną kopułkę wysokotonową o średnicy 25 mm chłodzoną cieczą ferromagnetyczną.
• Wydajność głośnika Ci200.3QT powinna być zgodna z poniższymi kryteriami lub je przewyższać: odpowiedź częstotliwościowa w odległości 1 m w osi z narastającą sinusoidą powinna wynosić od 50 Hz do 20 kHz (±3 dB), a czułość co najmniej 88 dB przy 2,83 V / 1 m.
• Impedancja przetwornika i jego maksymalna moc: 100 W przy 6 omach. 
• Wymiary obudowy nie powinny być większe niż: (wys. x szer. x głęb.) 381 x 279 x 210 mm

 

Dane techniczne:

Model Ci200.3QT

Impedancja nominalna

Czułość (2,83 V @ 1 m) 89dB

Frequentierespons +/-6dB met luchtkamer / afsluiting 50 - 30k

Częstotliwość rozgraniczająca 1.8kHz

Głośniki (LF / MF / HF) 200mm / - / 25mm

Zaleca moc wzmacniacza 10-100W

Właściwości Quiet Motorised, In-Ceiling Uni-Q Array

Wymiary zewnętrzne (wys./szer./dł.) 381mm / 279mm / 210mm

Wymiary wewnętrzne (wys./szer.) 363mm / 260mm

Głębokość montażu mierzona od powierzchni (tylko produkt / bez tylnej puszki) 210mm / -

Gwarancja

Autoryzowana Gwarancja wyłącznego dystrybutora KEF na Europę (GP Acoustics GmbH)


certyfikaty/KEFlogo.jpg


Uwagi o produkcie

Cena za sztukę. Sprzedawane wyłącznie w parach.

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: