Koszyk jest pusty
Szybki kontakt
Kontakt audiosfera
Kontakt audiosfera
+48 666 963 999
+48 500 240 420
+48 888 640 620
Kontakt audiosfera
Czynne:
Pn 10:00-17:00
Wt 10:00-17:00
Śr 12:00-20:00
Cz 10:00-17:00
Pt 10:00-17:00
Wysyłka
Wysyłka w 24 godziny
Gwarancja super ceny
Zakupy na raty
Opineo.pl

https://audiosfera.eu/certyfikaty/opineocertyfikat.png

Polecane przez skapiec.pl

skapiec

     Instalacje A/V:
upload/projektowanie.jpg
 
     Współpracujemy z:
 

 

https://www.eraty.pl/gfx/eraty/_thumbs/pl/santanderdopobrania/36/6/3/eraty_254x83_white_2,klyWeqWhZmJFsA.png

leaselink

KEF Ci3-80QT

2200.00
Kolor:
biały
sztuk
+
-
Bezpieczne płatności
Oblicz raty Credit Agricole Raty

AUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/dd.pngAUDIOSFERAhttp://audiosfera.eu/certyfikaty/mows.pngAUDIOSFERA

 

KEF Ci3-80QT | Trójdrożny głośnik Uni Q z siłownikiem

 

W przypadku muzyki i filmów sprzęt powinien bezbłędnie zapewniać dokładny, trójwymiarowy dźwięk– zadziwiająco czysty i uderzająco realistyczny, czyli taki którego oczekuje się od najlepszych tradycyjnych głośników. I to właśnie gwarantuje seria Ci.

 

Pasja firmy KEF w osiąganiu doskonałości akustycznej widoczna jest w każdym modelu. Dzięki połączeniu radykalnie innowacyjnych rozwiązań technicznych ze złożonymi technologiami konstrukcyjnymi seria Ci osiąga to co uznawano kiedyś za niemożliwe - kompaktowe głośniki z instalacją dostosowaną do potrzeb klienta, które brzmią równie zniewalająco jak system hi-fi o jakości odpowiedniej dla audiofila, niezależnie od miejsca siedzenia.

Sprzęt ma nienaganny wygląd, bo modele Ci firmy KEF charakteryzuje uniwersalność zastosowań. Seria składa się zarówno z malutkich głośników o wielkości opraw oświetlenia punktowego montowanych na suficie jak i uruchamianych mechanicznie głośników do kin domowych wysokiej jakości, które przesuwają się w odpowiednie miejsce po dotknięciu przycisku. Każdy z nich można stosować w trudnych warunkach, takich jakie panują w łazienkach czy na łodziach.

Wszystkie głośniki firmy KEF są dźwiękowo dopasowane, zatem każda kombinacja określona dla różnych obszarów słuchania będzie miała taką samą barwę dźwięku, zapewniając doskonale spójne studio.

Szybka, łatwa instalacja to zaleta, którą zawsze doceniali instalatorzy serii Ci. Głośniki serii Ci można zamontować szybko, nawet nieposiadając specjalnych umiejętności. Wystarczy wykorzystać unikalne właściwości rozwiązań konstrukcyjnych firmy KEFP i przejść kilka prostych kroków. Zaraz po wycięciu otworu i poprowadzeniu kabla wybrany przez użytkownika obszar wypełni wspaniały, wysokiej jakości dźwięk.

 

Ci3-80QT

Najbardziej eleganckie rozwiązanie konstrukcyjne odwiecznego problemu dotyczącego optymalnego rozmieszczenia przednich głośników w hali teatralnej — zautomatyzowany głośnik Ci3-80QT ustawia się w odpowiedniej pozycji, zwisając z sufitu. Dzięki zastosowaniu 75 mm tablicy Uni-Q®, z boku której znajdują się przetworniki basowe o długim skoku membrany i w takim samym rozmiarze, uzyskano wyjątkowo szeroką charakterystykę rozpraszania oraz wierne odwzorowanie dźwięków w całym paśmie przenoszenia.

Szepty, krzyk, dialogi i partie wokalne brzmią wyraziście i subtelnie, a źródła dźwięku są zlokalizowanie tak perfekcyjnie, jak głośniki.

 

Ci3-80QT — funkcje i zalety

Zaprojektowany specjalnie z myślą o montażu wpuszczanym w suficie głośnik Ci3-80QT to najnowszy dodatek do serii niestandardowych instalacji firmy KEF wykorzystujących technologię Uni-Q. Trójdrożny głośnik Ci3-80QT charakteryzuje się mocą 100 W, czułością 87 dB i zawiera polipropylenowy stożek niskich częstotliwości oraz jednostkę wysokotonową zamontowaną między dwiema jednostkami niskotonowymi o takim samym rozmiarze.

Jest wymagane doprowadzenie dodatkowego zasilania 12 V.

Maskownicę i kratkę można pomalować zgodnie z wystrojem wnętrza.

Dane konstrukcyjne

Głośnik Ci3-80QT zawiera tablicę przetworników Uni-Q® ze współosiowo umieszczoną podwójną aluminiową kopułką wysokotonową o średnicy 15 mm z neodymowym magnesem, polipropylenową jednostką średniotonową o średnicy 75 mm oraz dwoma przetwornikami basowymi o średnicy 75 mm. Wydajność powinna być zgodna z poniższymi kryteriami lub je przewyższać:

Odpowiedź częstotliwościowa w odległości 1 m w osi z narastającą sinusoidą powinna wynosić od 87 Hz do 27 kHz, a czułość co najmniej 87 dB przy 2,83 V / 1 m. Impedancja i maksymalna moc: 100 W przy 8 omach.

 

Dane techniczne:

Model Ci3-80QT

Impedancja nominalna

Czułość (2,83 V @ 1 m) 87dB

Pasmo przenoszenia (+/–6 dB) z tylną puszką/obudową 87 - 27k

Częstotliwość rozgraniczająca 300Hz, 3kHz

Głośniki (LF / MF / HF) 2 x 75mm / 75mm / 15mm

Zaleca moc wzmacniacza 10-100W

Właściwości Trójdrożny głośnik Uni-Q z silniczkiem sterującym

Wymiary zewnętrzne (wys./szer./dł.) 128mm / 377mm / 125mm

Wymiary wewnętrzne (wys./szer.) 112mm / 354mm

Głębokość montażu mierzona od powierzchni (tylko produkt / bez tylnej puszki) 120mm (4.72in.) / -

Gwarancja

Autoryzowana Gwarancja wyłącznego dystrybutora KEF na Europę (GP Acoustics GmbH)


certyfikaty/KEFlogo.jpg


Uwagi o produkcie

Cena za sztukę. Sprzedawane wyłącznie w parach.

:
:
:
:
:
:
:
:
:
: